– good accommodation at affordable prices –
Language:

Schronisko w Dolinie Pięciu Stawów Polskich, Bukowina Tatrzańska

» » » » » Schronisko w Dolinie Pięciu Stawów Polskich
80 % (1)

Schronisko w Dolinie Pięciu Stawów Polskich (1,670 m), Bukowina Tatrzańska

+48 781 055 555, +48 182 077 607 schronisko@piecstawow.pl
Schronisko w Dolinie Pięciu Stawów Polskich [Enlarge - new window]
Location: V nitru polských Vysokých Tater, na severním břehu Předního jezera (Przedni Staw Polski). Výborné východisko pro přechod nejtěžší tatranské turistické stezky Orlí prť (Orla Perć). Dostupné je i jezero Mořské oko a vrchol Rysů (výstup zabere cca 6,5 hodiny), z Rysů je následně možné přejít na slovenskou stranu Tater (např. na Štrbské Pleso). Nejkratší přístup ze Slovenska je z pohraniční osady Lysá Poľana (3 hod.).
Accommodation: Vysokohorská chata s kapacitou 67 lůžek, nejvýše položená v polských Tatrách. Chata má stylový interiér vyřezávaný ve dřevě. V chatě je 13 pokojů (2-, 4-, 7-, 8- a 10-lůžkových). Společné WC a sprchy s teplou vodou. Restaurace s jídelnou a možností stravování po celý den. Turistům je k dispozici i kuchyňka pro vaření z vlastních zásob. V případě obsazení všech lůžek (což bývá často) je možnost nocování na podlaze jídelny.
Price: Hlavní sezóna (měsíce 07-09, víkend májový, Boží tělo, Silvestr): 2-lůžkový pokoj 90 zł/os/noc (včetně povlečení), 4-lůžkový 55 zł/os/noc, vícelůžkový 45 zł/os/noc. Mimosezóna: 2-lůžkový pokoj 90 zł/os/noc (včetně povlečení), 4-lůžkový 45 zł/os/noc, vícelůžkový 35 zł/os/noc. Zapůjčení povlečení 10 zł/os/pobyt, ručník 5 zł/os/pobyt. Rekreační poplatek 1,30 zł/os/noc.
Address: Horská chata V Dolině pěti polských jezer (turistická chata Pět polských jezer, Schronisko Górskie PTTK w Dolinie Pięciu Stawów Polskich im. Ludwika Zejsznera), Andrzej Krzeptowski, 34 530 Bukowina Tatrzańska. Poštovní adresa: skr. poczt. 196, 34 500 Zakopane.
Update: 1st August 2015 67 0
Recommend this accommodation:

Reviews of accommodation (Schronisko w Dolinie Pięciu Stawów Polskich, Bukowina Tatrzańska)

Do you have any experience with this accommodation?
Please share your experiences with others.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

80 %Jozef (9. 12. 2012, 08.59)
User was staying here from 11th October 2012 to 13th October 2012.
Aj napriek neplánovanému sťahovaniu z jednej izby do druhej solídne ubytovanie a služby v možnostiach horskej chaty. Vysoko kladne hodnotím okamžité zaobstaranie mačiek a ich následný predaj pri zamrznutí turistických chodníkov a ich neschodnosť v danom čase.

Localization of accommodation

Accommodation on map

Toggle map: OpenStreetMap | Google + StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Schronisko w Dolinie Pięciu Stawów Polskich, Bukowina Tatrzańska
Include toll roads: yes no
Loading Street View...