– good accommodation at affordable prices –
Language:
Brněnská přehrada

Turistická základna Halahoj, Naloučany

?? %
mob. +420 604 251 512 (objednávky), +420 728 142 558 (správce) oplatekv@atlas.cz
Turistická základna Halahoj [Enlarge - new window]
26 0
Location: Na okraji obce Naloučany u Náměště nad Oslavou, v blízkosti lesa. Tipy na výlet: Ocmanická rozledna 3 km, Náměšť nad Oslavou 5,2 km, Kralice nad Oslavou 8,5 km, Mohelenská hadcová step 27 km, jaderná elektrárna Dukovany 22 km, vodní elektrárny Dalešice 18 km, Tasov 9,3 km. Koupání: rybník Rathan 5 km.
Accommodation: Základna v budově bývalé jednotřídní školy s kapacitou 26 pevných lůžek. Nutné jsou vlastní spacáky. Na základně jsou pokoje, společenská místnost, kuchyň s elektrickými spotřebiči, soc. zařízení. Vytápění je plynové. Je možné spát ve vlastních stanech na zahradě nebo ve vlastních spacích pytlech s karimatkami v klubovně. Venku je uzavřený dvorek a zahrada s ohništěm. Ubytování se psem jen vzácně a po dohodě. Ubytování je vhodné pro dětské organizace i turistickou veřejnost. Nepronajímáme však k pořádání oslav!
Price: Léto: 100 Kč/os/noc. Zima: 80 Kč/os/noc. Připlácí se energie dle skutečné potřeby. Pronajímá se vždy celá ubytovna jedné skupině. Ceny platí při úhradě min. za 15 osob, i při ubytování jen na 1 noc.
Address: Turistická základna Naloučany, Naloučany 43, 675 71 Naloučany. Provozovatel: Studentský klub Katolického gymnázia Halahoj, Třebíč. Kontaktní osoba: Mgr. Vít Oplatek. Správce základny: p. Pospíšil.
Update:

Reviews of accommodation

Do you have any experience with this accommodation?
Please share your experiences with others.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

There is currently no review of this accommodation.

Localization of accommodation

Accommodation on map

Toggle map: OpenStreetMap | Google + StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Turistická základna Halahoj, Naloučany
Include toll roads: yes no
Loading Street View...