– good accommodation at affordable prices –
Language:

Chaty Winter & Summer, Ždiar

Warning: Advertisement is not up to date! You are viewing an archive entry.

The ad is left here for historical reasons. All the data contained in it was valid on the date of the last update (see below).

?? %
Chaty Winter & Summer [Enlarge - new window]
16 0
Location: V nádhernom prostredí s krásnym výhľadom na skalnaté štíty Belianskych Tatier. Priamo v horskej dedinke Ždiar (896 m n.m.) medzi Belianskymi Tatrami a Spišskou Magurou. Blízkosť jaskýň, kultúrnych a historických pamiatok, termálnych kúpalísk. Možnosť sa naraňajkovat a naobedovat 100 m od chatiek v penzione Winter & Summer Resort (25% zľavy).
Accommodation: Dve luxusné novopostavené zrubové chaty, každá s kapacitou 8 osôb. Chaty sú vybavené zabezpečovacím systémom a centrálnym elektrickým vykurovaním. Predsieň s úložným priestorom, kúpeľňa, jedálenský kút, plne vybavená kuchyňa (mikrovlnná rúra, chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, varná doska, varná konvica, barový pult, riady), hala, krbová pec pre spríjemnenie zimných večerov, rohová sedacia súprava, LCD TV-SAT, DVD, CD, podkrovie (2x spálňa). Veľká priestranná terasa s výhľadom. Každá chata má 2 parkovacie miesta. Grill. Kvalitné matrace a damaškové posteľné prádlo. Postieľka a vanička pre malé deti.
Price: Leto: 3 noci a viac 75 EUR/chata/noc, iba 2 noci 80 EUR/chata/noc. Zima: 3 noci a viac 75 EUR/chata/noc, iba 2 noci 80 EUR/chata/noc. Mimo sezónu: 70 EUR/chata/noc, min. 2 noci. Ceny sú konečné (obsahujú aj rekreačný poplatok obci Ždiar, bielizeň, energie atď.).
Address: Chaty Winter & Summer (Chaty Zima a Léto), Miroslav Havrila, Ždiar 671 a 672, 059 55 Ždiar
Update:

Reviews of accommodation

Do you have any experience with this accommodation?
Please share your experiences with others.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

There is currently no review of this accommodation.

Localization of accommodation

Accommodation on map

Toggle map: OpenStreetMap | Google + StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Chaty Winter & Summer, Ždiar
Include toll roads: yes no
Loading Street View...