– good accommodation at affordable prices –
Language:

Rodinný dům, Třebechovice pod Orebem

100 % (1)
mob. +420 736 279 473 janabezdickova2@centrum.cz
Rodinný dům [Enlarge - new window]
7 0
Location: Ve městečku Třebechovice pod Orebem, 250 m od historického centra, 13 km východně od Hradce Králové. V Třebechovicích se nachází světový unikát Proboštův betlém a koupaliště. Díky svému okolí s lesy a zákoutími řeky Orlice jsou Třebechovice oblíbeným místem. Široké možnosti cykloturistiky (např. stezka z HK do Kuksu, jedna z nejdelších souvislých cyklostezek v ČR). Výlety: Kunětická Hora, Častolovice (mini ZOO, zámek), Opočno (zámek, tradiční opočenská Porcinkule), Krňovice (skanzen), Blešno (ranč), Hradec Králové (aquapark, obří akvárium, zábavní park Tongo, koupaliště Flošna, lanové centrum na Stříbrném rybníku), Bědovická obora (bílí daňci, osel, divočáci, asfaltová stezka oborou je využívana cyklisty, inline bruslaři i turisty, na stezce je Lesní statek Bědovice, kde se děti mohou svést na koni).
Accommodation: Venkovský rodinný domek (chalupa) pro 6-7 osob se zahradou. V chalupě jsou 2 pokoje (2-lůžkový a 4-lůžkový) i dětská postýlka. Vybavená kuchyň (kombinovaný sporák, lednice s mrazákem, mikrovlnka, varná konev, veškeré nádobí) s jídelním koutem a TV. Koupelna (vana), samostatné WC. Topení je plynové. WiFi připojení. Možnost parkování jednoho osobního automobilu v uzavřeném objektu. Celý objekt je oplocený. Možná úschova kol. Na zahradě je skluzavka, houpačka, kruhy, nafukovací dětský bazének o průměru 1 m a ohniště. V domě je zákaz kouření a v celém objektu není povoleno ubytování domácích zvířátek. Ubytování je v provozu od 1.5. do 31.10.
Price: Celá sezóna: 350 Kč/os/noc, i při ubytování jen 1 osoby samostatně v celé chalupě, i jen na 1 noc. Dítě do 3 let zdarma. Parkování v uzavřeném objektu pro 1 auto zdarma. Připlácí se voda, elektřina a plyn dle skutečné spotřeby. Povlečení a ručník vlastní nebo za 50 Kč/os/pobyt. Koš dříví do ohniště 100 Kč.
Address: Chalupa (rodinný dům), Jana Bezdíčková, Šárovcova 304, 503 46 Třebechovice pod Orebem
Notes: Paid advertising.
Update:

Reviews of accommodation

Do you have any experience with this accommodation?
Please share your experiences with others.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

100 % (3. 8. 2023, 12.28)
User was staying here from 7th July 2023 to 9th July 2023.
Bydleli jsme v tomto domku během prodlouženého víkendu a byli jsme moc spokojeni. Paní majitelka je milá, funguje spolehlivá domluva, vše potřebné po ruce, čisto, pěkné prostředí a rajský klid na odpočinek. Možnost využití zahrady na grilování nebo opékání, kuchyně k vaření, pračka, prostory i pro děti. Určitě všem doporučuji, nebudete zklamáni. Kdybychom cestovali opět tímto směrem, vybereme si toto ubytování znovu.
Price / quality ratio100 %Cleanliness100 %Staff100 %Surrounding environment100 %Eating100 %

Localization of accommodation

Accommodation on map

Toggle map: OpenStreetMap | Google + StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Rodinný dům, Třebechovice pod Orebem
Include toll roads: yes no
Loading Street View...