– good accommodation at affordable prices –
Language:

Private accommodation u Jána, Štrba

Warning: Advertisement is not up to date! You are viewing an archive entry.

The ad is left here for historical reasons. All the data contained in it was valid on the date of the last update (see below).

?? %

Private accommodation u Jána, Štrba

Private accommodation u Jána [Enlarge - new window]
5 0
Location: Na okraji podtatranskej obce Štrba, 14 km od lyžiarskeho strediska Štrbské Pleso. Autobus 200 m, vlak 1,3 km. Reštaurácia 600 m. Aqua City Poprad 18 km, Tatralandia Liptovský Mikuláš 40 km. Lyžiarské strediská Štrbské Pleso, Lopušná dolina 8 km, Liptovská Teplička 16 km.
Accommodation: Privát vhodný pre jednu 4- až 5-člennú rodinu, ale aj samostatný pár. V privátu je spálňa (4 postele), obývacia izba s rozťahovacím gaučom (pre 2 osoby) a káblovou TV, jedálenský kút, kuchyňa s kompletným vybavením (sporák, mikrovlnná rúra, chladnička, riad) a kúpelka s WC a sprchovacím kútom.
Price: Celoročne: 6,50 EUR/os/noc pri ubytovaní 2 a viac osôb v celom priváte na 3 a viac noci (aj cez hlavnú letnú a zimnú sezónu). Ceny sú konečné (vrátane rekreačného poplatku aj energií). Celý privát je k dispozícii vždy len 1 skupine (aj pri 2 osobách).
Address: Ubytovanie u Jána (privát Ján), Ján Chalupka, Družstevná 267/10, 059 38 Štrba
Notes: Prezentácia bola presunutá do archívu, pretože inzerent dlhodobo nereagoval na výzvy na aktualizáciu.
Update:
Recommend this accommodation:

Reviews of accommodation

Do you have any experience with this accommodation?
Please share your experiences with others.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

Karin (28. 3. 2012, 22.52)
User was staying here from 16th July 2011 to 23th July 2011.
Dobrý den, v loňské sezoně jsme využili ubytování ve Štrbě v Penzionu u Jána a byli jsme s pobytem spokojeni. Nehledali jsme žádný velký luxus, ale spíše jakousi základnu pro naše celodenní turistické výlety. A toto ubytování naše očekávání splnilo. Navíc patřilo také k těm levnějším, což nám vyhovovalo. Zařízení bylo plně funkčně vybaveno, nic nám nechybělo a velmi pozitivní bylo i to, že jsme v penzionu byli ubytováni sami - 1 rodina v samostatném podkroví. Jedná se o běžný rodinný dům, kdy dole bydlí majitel a podkroví je vyhrazeno hostům. Vše, co bylo o ubytování zveřejněno se shodovalo se skutečností. To, co jsme hledali a očekávali, jsme také dostali. Rádi na pobyt vzpomínáme a ubytování můžeme doporučit. S pozdravem Karin Muczková

Localization of accommodation

Accommodation on map

Toggle map: OpenStreetMap | Google + StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Private accommodation u Jána, Štrba
Include toll roads: yes no
Loading Street View...