– good accommodation at affordable prices –
Language:

Guest house Argenta, Horní Město - Stříbrné Hory

Warning: Advertisement is not up to date! You are viewing an archive entry.

The ad is left here for historical reasons. All the data contained in it was valid on the date of the last update (see below).

?? %
Guest house Argenta [Enlarge - new window]
30 0
Location: Na hranici mezi Nízkým a Hrubým Jeseníkem, na okraji vesničky Stříbrné hory, 500 m od silnice Horní Město - Rýmařov. Autobus 500 m (spojení do Rýmařova i Karlovy Studánky, v létě zde fungují cyklobusy, v zimě skibusy). Potraviny v obci Skály 700 m. Přímo kolem penzionu vedou stopy Rýmařovských běžeckých lyžařských tras. Rešovské vodopády 6 km, hrad Sovinec 20 km, Křížový vrch u Rudy 8 km, lezecké terény na Rabštejně 12 km, Tvrdkovská přehrada 5 km (přírodní koupání).
Accommodation: Penzion s jednoduchým ubytováním, procházející rekonstrukcí, s kapacitou 30 lůžek (pokoje 2x2, 4x4 lůžka, apartmán 1x6 lůžek, možnost 4 přistýlek). Sociální zařízení jsou společná na patře, ve všech pokojích jsou umývadla s teplou vodou. Možnost stravování, přímo v penzionu je restaurace s celodenním provozem (teplá a studená kuchyně, krajové speciality). Společenská místnost s TV a krbem. Venkovní posezení s krbem a ohništěm, sauna s venkovním bazénem, billiard, šipky a fotbálek.
Price: Celoročně: 1-2 noci 200 Kč/os/noc, 3 noci a více 150 Kč/os/noc. Děti 6-15 let 100 Kč/os/noc, do 6 let zdarma. Rekreační poplatek 10 Kč/os/noc. Nic dalšího se nepřiplácí (v ceně je povlečení i energie, i v zimě). Ceny jsou platné při ubytování 2 a více osob. I v hlavní sezóně jsou možné pobyty na libovolný počet nocí.
Address: Penzion Argenta, Jan Lichtenberg, Stříbrné Hory 3, 793 44 Horní Město
Update:

Reviews of accommodation

Do you have any experience with this accommodation?
Please share your experiences with others.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

There is currently no review of this accommodation.

Localization of accommodation

Accommodation on map

Toggle map: OpenStreetMap | Google + StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Guest house Argenta, Horní Město - Stříbrné Hory
Include toll roads: yes no
Loading Street View...