– good accommodation at affordable prices –
Language:

Guest house Reflex, Horní Planá

Warning: Advertisement is not up to date! You are viewing an archive entry.

The ad is left here for historical reasons. All the data contained in it was valid on the date of the last update (see below).

?? %
17
Location: V Horní Plané u Lipenské přehrady na Šumavě. Vodní nádrž Lipno je vhodná pro koupání a vodní sporty. Okolo přehrady vede cyklostezka dlouhá 108 km. V Horní Plané je bowling, minigolf a motokáry. Český Krumlov 24 km, Zlatá Koruna 31 km, České Budějovice 47 km.
Accommodation: Penzion se slunnými, stylově zařízenými pokoji (2x2, 1x3 lůžka) a apartmány (1x4, 1x6 lůžek). Pokoje mají vlastní soc. zařízení. Apartmány tvoří 2 pokoje se společnou koupelnou. Pokoje i apartmány mají vysoušeč vlasů, lednici, TV, wifi. Salónek (otevřený krb, TV+SAT, výběr nealkoholických i alkoholických nápojů). Venkovní letní terasa. Penzion má koutek, hřiště a bazén pro děti, hřiště na volejbal, nohejbal, mini fotbal, stolní tenis, stolní fotbal, šipky. Zapůjčíme sportovní potřeby (míče, badminton, tenisové rakety, kuželky), spol. hry, kola a loďky. Možnost úschovy kol a lyží. Možnost snídaně a zapůjčení dětské postýlky.
Price: Sezóna (12.6.-17.9. a 20.12.-3.1.): pokoje a 4-lůžkový apartmán 420 Kč/os/noc, 6-lůžkový apartmán 450 Kč/os/noc, jen týdenní pobyty. Dítě 2-12 let 295 Kč/noc, do 2 let zdarma. Mimo sezónu: slevy dle dohody. Snídaně 100 Kč (dítě 2-12 let 65 Kč). Zapůjčení postýlky 100 Kč. Malý pejsek 100 Kč/noc. Wifi zdarma. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků).
Address: Penzion Reflex, Karel Souček, Hůrka 68, 382 26 Horní Planá
Update:
Recommend this accommodation:

Reviews of accommodation

Do you have any experience with this accommodation?
Please share your experiences with others.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

There is currently no review of this accommodation.

Localization of accommodation

Accommodation on map

Toggle map: OpenStreetMap | Google + StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Guest house Reflex, Horní Planá
Include toll roads: yes no
Loading Street View...