– good accommodation at affordable prices –
Language:

Campsite Koupaliště Cihelna, Pardubice - Cihelna

?? %

Campsite Koupaliště Cihelna, Pardubice - Cihelna

Pardubice / Labe Lowlands
+420 466 415 833 auto@kemppardubice.cz
Campsite Koupaliště Cihelna [Enlarge - new window]
16 4
Location: V Pardubicích na pravém břehu řeky Labe, nedaleko soutoku s řekou Chrudimkou, v těsném sousedství s areálem koupaliště a lanovým centrem. Zámek Pardubice 1 km, historické centrum Pardubic 1,3 km.
Accommodation: Kemp s chatkami, travnatou plochou pro stany a parkovištěm pro karavany s el. přípojkami. 2 chatky, každá má dva pokoje A a B. Každý pokoj má 4 lůžka, stolek, židličky, skříň, malou předsíňku. K chatce patří společná veranda. Sociální zařízení je v samostatné buňce, sprchy s teplou vodou. Máme i WC a sprchu pro imobilní. Kuchyňka s dostatkem vařičů a dřezů. Lednice k použití (po dohodě) na recepci. Výlevní místo pro karavany. V areálu koupaliště jsou bazény, tobogány, skluzavky, divoký kanál, plážový volejbal, minigolf, stolní tenis. Kemp je v provozu od přelomu 4. a 5. měsíce do konce 10. měsíce.
Price: Chatky: pokoj v chatě (4 osoby) 580 Kč/pokoj/noc, topení 100 Kč/chata/noc, i při ubytování jen na 1 noc. Stany a karavany: osoba 60 Kč/noc (dítě 6-15 let 40 Kč/noc), stan 60 Kč/noc, karavan 80 Kč/noc, domácí zvíře 40 Kč/noc, elektrická přípojka 80 Kč/noc, auto 50 Kč/noc, žeton do sprchy 20 Kč.
Address: Koupaliště Cihelna a autokemp Cihelna (camp Cihelna), Areál vodních sportů, Ke Koupališti 68, 530 09 Pardubice-Cihelna. Provozovatel kempu: P. Ministr, v.o.s. (manželé Ludmila a Petr Ministrovi). Kontaktní osoba: Veronika Jakl Ministrová.
Update:

Reviews of accommodation

Do you have any experience with this accommodation?
Please share your experiences with others.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

světlana (3. 8. 2014, 14.35)
Dobrý den,již po druhé jsem se ubytovala v autokempu na Cihelně Pardubice,byla jsem velmi spokojena s personálem a jejich vstřícnosti.Velmi mě překvapila čistota v celém areálu. Ráda se budu vracet a určitě doporučuji všem.Přeji mnoho krásných a teplých dnů.Světlana.

Localization of accommodation

Accommodation on map

Toggle map: OpenStreetMap | Google + StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Campsite Koupaliště Cihelna, Pardubice - Cihelna
Include toll roads: yes no
Loading Street View...