– good accommodation at affordable prices –
Language:

Cottage pod Špičákem, Albrechtice v Jizerských horách

Warning: Advertisement is not up to date! You are viewing an archive entry.

The ad is left here for historical reasons. All the data contained in it was valid on the date of the last update (see below).

?? %
Cottage pod Špičákem [Enlarge - new window]
16
Location: V Jizerských horách, na okraji obce Albrechtice, v sedle Tanvaldského Špičáku. V obci je obchod, restaurace, autobusová zastávka. Lyžařské středisko Tanvaldský Špičák a další obecní vleky 700 m. V okolí vedou trasy pro běžecké lyžování, turistické trasy a cyklotrasy. Vlaková stanice Desná 1,7 km. Plavecký areál v Jablonci nad Nisou 12 km. Rozhledna Špičák 1,6 km (po modré turistické značce). ZOO Liberec 23 km.
Accommodation: Chata s kapacitou 16 osob, ideální jak pro rodiny s dětmi, tak partu přátel. Chata má čtyři 4-lůžkové ložnice (dvě v přízemí, dvě v podkroví), společenskou místnost s jídelnou (TV, DVD a CD přehravač, gramofon, dětský koutek s hračkami), kuchyň (mikrovlnka, lednice s mrazákem, topinkovač, sendvičovač, nádobí pro děti), koupelnu (pračka, fén) a WC. Vytápění: krbová kamna s výměníkem, elektrický kotel. Parkování přímo u chaty. V suterénu možnost uschování kol. Před chatou je posezení s ohništěm, udírna, houpačka pro děti. Možnost zapůjčení dětského kočárku. Chata se pronajímá celoročně mimo Silvestr.
Price: Léto (měsíce 07, 08): 80 Kč/os/noc. Zima (měsíce 12-03, záleží na sněhových podmínkách): 90 Kč/os/noc. Mimosezóna: 60 Kč/os/noc. Připlácí se spotřeba el. energie a otop. Povlečení a spotřeba vody je v ceně. Ceny platí při obsazení 15 lůžek a pobytech na 6 a více nocí. Možnost dohody i na víkendových pobytech.
Address: Chata pod Špičákem, Miroslava Machková, Albrechtice v Jizerských horách 314, Albrechtice v Jizerských horách
Notes: Inzerát nebyl uhrazen.
Update:

Reviews of accommodation

Do you have any experience with this accommodation?
Please share your experiences with others.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

There is currently no review of this accommodation.

Localization of accommodation

Accommodation on map

Toggle map: OpenStreetMap | Google + StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Cottage pod Špičákem, Albrechtice v Jizerských horách
Include toll roads: yes no
Loading Street View...