– good accommodation at affordable prices –
Language:

Holiday cottage Slovenka, Čierny Balog - Vydrovo

Warning: Advertisement is not up to date! You are viewing an archive entry.

The ad is left here for historical reasons. All the data contained in it was valid on the date of the last update (see below).

?? %

Holiday cottage Slovenka, Čierny Balog - Vydrovo

Holiday cottage Slovenka [Enlarge - new window]
10 0
Location: Vo Vydrovskej doline v Čiernom Balogu, 300 m od stanice Čiernohronskej železničky, ktorá jazdí priamo pod oknami smerom do Lesníckeho skanzenu (vzdialenosť 1,6 km), bezprostredne pod Náučným chodníkom o histórii a tradíciách obce. Do 400 m je obchod, lekár, lekáreň, kostol, bankomat, obecný úrad.
Accommodation: Chalupa s celoročnou prevádzkou pre 8-10 osôb. V prízemí chaty je veľká spoločenská miestnosť s krbom, TV, vybavená kuchyňa s dedinským sporákom na pevné palivo, predsieň a WC. V podkroví je oddychová časť (izby 4x2 lôžka, 2 kúpelne, možnosť doložiť 2 prístelky, postieľku). Vo dvore môžu parkovať 3-4 autá. Za domčekom je záhradka pre detské hry a prístrešok na opekačky. Urobíme všetko pre priateľskú a pohodovú atmosféru.
Price: Leto (01.05.-30.09.): 12 EUR/os/noc, min. 4 osoby, min. 2 noci. Zima (22.12.-15.03.): 14 EUR/os/noc, min. 5 osôb, min. 2 noci. Silvester (27.12.-02.01): 18 EUR/os/noc, min. 8 osôb, min. 3 noci. Vianoce, Veľká noc: 16 EUR/os/noc, min. 8 osôb, min. 3 noci. Mimosezóna bez vykurovania: 10 EUR/os/noc, min. 4 osoby, min. 2 noci. Mimosezóna s vykurovaním: 12 EUR/os/noc, min. 5 osôb, min. 2 noci. Zľava 50 % na dieťa do 12 rokov. Ceny sú konečné (obsahujú aj obliečky na postele, rekreačný poplatok a energie).
Address: Chalupa Slovenka, Zuzana Giertlová, Vydrovo 92/24, 976 52 Čierny Balog
Update:

Reviews of accommodation

Do you have any experience with this accommodation?
Please share your experiences with others.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

There is currently no review of this accommodation.

Localization of accommodation

Accommodation on map

Toggle map: OpenStreetMap | Google + StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Holiday cottage Slovenka, Čierny Balog - Vydrovo
Include toll roads: yes no
Loading Street View...