– good accommodation at affordable prices –
Language:

Mountain chalet Radegast, Dolní Bečva - Radhošť

85 % (1)

Mountain chalet Radegast (1,115 m), Dolní Bečva - Radhošť

+420 556 835 130 (hotel), mob. +420 775 663 616 (provozovatel) hotelradegast@centrum.cz
Mountain chalet Radegast [Enlarge - new window]
55 0
Location: Téměř na vrcholu poutní hory Radhošť v Beskydech. Nejsnazší přístup k chatě je pěšky (na kole, na běžkách) 3,7 km z Pusteven kolem sochy Radegasta. Na Pustevnách je parkoviště, zastávka autobusu i stanice lanovky z Trojanovic. Možné domluvení odvozu zavazadel do chaty. Za jasného počasí je možné z chaty vidět i na Malou Fatru a Roháče. Nejbližší sjezdovka 200 m, vlek střediska Pustevny 2 km.
Accommodation: Celodřevěná stylová horská chata s restaurací z let 1933-35. Chata má kapacitu 55 lůžek ve 13 pokojích dvou kategorií - kategorie A (2- a 3-lůžkové pokoje s LCD TV) a kategorie B (4- a více-lůžkové pokoje, zpravidla s poschoďovými postelemi). Všechny pokoje mají společné soc. zařízení na chodbě. Stylová restaurace (50 míst) a jídelna (50 míst). Letní venkovní terasy s krásným výhledem (o víkendech zde hrává valašská cimbálová muzika). Možnost pořádání svateb.
Price: Ceny jsou včetně snídaně! Celoročně: pokoj kategorie B 750 Kč/os/noc (dítě 600 Kč/noc), kategorie A 850 Kč/os/noc (dítě do 10 let 700 Kč/noc). Dítě do 3 let bez nároku na stravu zdarma. Pes 100 Kč/noc. Rekreační poplatek 15 Kč/os/noc (jen osoby 18-70 let). Povlečení i energie jsou v ceně. Ceny platí i při pobytech jen na 1 noc. Slevy pro školní pobyty a lyžařské kurzy.
Address: Horský hotel Radegast (horská chata Radegast), Dolní Bečva 287, 756 55 Dolní Bečva. Provozovatel: Martin Trčka.
Notes: Fotografie: Robert Vystrčil.
Update:

Reviews of accommodation

Do you have any experience with this accommodation?
Please share your experiences with others.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

85 % (21. 2. 2013, 08.53)
User was staying here from 2nd February 2013 to 3rd February 2013.
Chata s krásnou turistickou atmosférou. V době našeho pobytu večer na chatě měl cíl nějaký outdoorový závod, a tak dobíhající sportovci s čelovkami turistickou náladu v chatě ještě podporovali. V chatě je stylová restaurace s výbornou kuchyní - zvláště doporučujeme vepřové koleno, ze kterého se v pohodě nasytí dvě osoby (my jsme museli zaangažovat ještě třetí osobu, abychom to zvládli:)). Obsluhoval nás příjemný a vtipný číšník. Pokoje bez sociálek jsou obyčejné, ale turistům na přespání stačí, mně vadilo v pokoji velké horko, které se dalo regulovat jen větráním. Přístupová cesta z Pusteven je v zimě vhodná pro pěší i pro běžkaře. Upravená běžecká stopa zde však bohužel nebyla, okruhy kolem Pusteven ale upravené byly a nabízely výborné běžkování.

Localization of accommodation

Accommodation on map

Toggle map: OpenStreetMap | Google + StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Mountain chalet Radegast, Dolní Bečva - Radhošť
Include toll roads: yes no
Loading Street View...