– good accommodation at affordable prices –
Language:

Apartments Milano, Kvakovce - Dobrá

?? %
mob. +421 948 734 139 apartmany@domasadobra.sk
Apartments Milano [Enlarge - new window]
13 5
Location: V malebnej rekreačnej zátoke Dobrá na Domaši, 300 m od pláže. V blízkom areáli je multifunkčné ihrisko, bar, tenisový kurt, požičovňa vodných bicyklov, člnkov a cestných bicyklov. Na Domaši je možnosť kúpania, windsurfingu, rybolovu aj plavby na výletnej lodi Bohémia. V okolí dobré podmienky pre turistiku a cyklistiku (značené trasy 300 m od apartmánov).
Accommodation: Dva kompletne vybavené apartmány, novopostavené v roku 2021. Krytý altánok s krbom a príjemným posedením. Parkovisko v areáli zadarmo. Apartmán 1 (pre 5-7 ľudí): spáľňa (manželská posteľ, poschoďová posteľ pre 3 osoby), obývačka (rozkladacia pohovka pre 2 osoby, TV, krb, WiFi, Netflix), kuchyňa (sporák + rúra, mikrovlnka, chladnička), WC + kúpeľňa so sprchovacím kútom a práčkou, terasa s grilom. Apartmán 2 (pre 5-6 ľudí): spáľňa (manželská posteľ), obývačka (rozkladacia pohovka pre 2 osoby, 2 extra postele, TV, krb, WiFi, Netflix), kuchyňa (sporák + rúra, mikrovlnka, chladnička), WC + kúpeľňa so sprchovacím kútom a práčkou, terasa s grilom.
Price: Celoročne: cez týždeň (po-št) 125 EUR/apartmán/noc, cez víkend (pá-ne) 150 EUR/iapartmán/noc. Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov, posteľnej bielizne aj energií) a platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc.
Address: Apartmány Milano (tiež Apartmány V Zátoke), Dobranská 978/1407, 094 02 Kvakovce - Domaša Dobrá. Provozovatel: Ján Sičák.
Notes: Paid advertising.
Update:

Reviews of accommodation

Do you have any experience with this accommodation?
Please share your experiences with others.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

There is currently no review of this accommodation.

Localization of accommodation

Accommodation on map

Toggle map: OpenStreetMap | Google + StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Apartments Milano, Kvakovce - Dobrá
Include toll roads: yes no
Loading Street View...