– good accommodation at affordable prices –
Language:

Hostels - Morašice

(dormitories)

Show Map of hostels - Morašice
Loading map...
pensionpension hotelhotel cottagecottage recreation centrerecreation centre private accommodationprivate accommodation dormitorydormitory mountain cottagemountain cottage campcamp
Municipality: Morašice (page 1/1) Show page: 1
?? %
mob. +420 728 841 241 levap97@seznam.cz
Hostel Morašice a hospoda Ve Dvoře [Enlarge - new window]
Location: Ve vesničce Morašice v podhůří Železných hor, mezi městy Chrudim a Heřmanův Městec. Lesopark u Rabštejnské Lhoty (lanový park, rozhledna, lesní tělocvična) 7,5 km. Poblíž je chovný rybník, ve kterém je možnost odchytu ryb.
Accommodation: Ubytovna pro zaměstance firem, obchodní cestujucí i turisty. Ubytovna má kapacitu 22 lůžek ve 2- až 4-lůžkových pokojích s možností přistýlky. Budova i pokoje jsou nově zrekonstruovány v roce 2015. Součástí každé buňky je WC, sprcha a kuchyňka (lednice, vařič, varná konvice). Parkování aut před ubytovnou zdarma. Bezplatné Wifi. V budově ubytovny se nachází také hospůdka (možnost stravování).
Price: 2 a více osob na pokoji: 1-2 noci 200 Kč/os/noc, 3 a více nocí 150 Kč/os/noc. 1 osoba na pokoji: 200 Kč/noc, i při ubytování jen na 1 noc. Ceny jsou konečné (obsahují i povlečení, DPH, všechny poplatky a energie) a platí celoročně.
Update: 1st August 2018 22 0 more info...
Municipality: Morašice (page 1/1) Show page: 1