– good accommodation at affordable prices –
Language:

Mountain huts - Slanec Mountains

(mountain hotels)

» Slanec Mountains
Accommodation » Slanec Mountains » mountain huts
Show Map of mountain huts - Slanec Mountains
Loading map...
pensionpension hotelhotel cottagecottage recreation centrerecreation centre private accommodationprivate accommodation dormitorydormitory mountain cottagemountain cottage campcamp

Highest mountain huts - Slanec Mountains

  1. 425 m: Mountain chalet mjr. Kukorelliho, Hermanovce nad Topľou
Recreation area: Slanec Mountains (page 1/1) Show page: 1
?? %
+421 574 492 683, mob. +421 905 654 177 chatakukorelli@gmail.com
Mountain chalet mjr. Kukorelliho [Enlarge - new window]
70 0
Location: V krásnom prostredí Slanských vrchov priamo na trase modrého turistického chodníka, v prírodnej rezervácii Hermanovské skaly, 2,5 km nad dedinou Hermanovce nad Topľou. Pod najvyššom vrcholom Slanského pohoria Šimonka (1.092 m), z ktorého je krásny panoramatický výhľad. V blízkosti je Údolie obrov (najväčší skalný útvar v Slanských vrchoch). Chata je prístupná aj autom po lesnej ceste. Do pol hodiny sú autom dostupné: vodná nádrž Domaša, Kapušianský hrad, zrúcanina hradu Čičava.
Accommodation: Turistická chata s kapacitou 70 lôžok v 2-, 3- a 4-lôžkových izbách so spoločným sociálnym zariadením. V chate je aj apartmán pre 2 osoby s vlastnou kúpeľňou a WC. Reštaurácia s bufetom pre 70 osôb. Slovenská miestnosť - spoločenská miestnosť pre 30 osôb s krbom. Konferenčná miestnosť pre 40 osôb. Bazén s dľžkou 22 metrov, otvorený v prípade pekného počasia (po náročnej turistike odporúčame relax v bazéne s pivom alebo Kofolou v ruke). Zastrešený altánok s grilom.
Price: 8 EUR/os/noc, deti 6 EUR/os/noc. Polpenzia 6 EUR. Bazén pre ubytovaných zdarma.
Update: 1st May 2013 more info...
Recreation area: Slanec Mountains (page 1/1) Show page: 1