– good accommodation at affordable prices –
Language:

Cheap accommodation - Vinica

Show Map of accommodation - Vinica
Loading map...
pensionpension hotelhotel cottagecottage recreation centrerecreation centre private accommodationprivate accommodation dormitorydormitory mountain cottagemountain cottage campcamp
Municipality: Vinica (page 1/1) Show page: 1
?? %
+421 474 891 408, mob. +421 905 411 617 nsegecova@gmail.com
Tourist hostel Nimród [Enlarge - new window]
60
Location: V obci Vinica medzi Balažskými Ďarmotami a Šahami, pod kopcami Krupinskej planiny, blízko Ipľu, v strede bývalej Hontianskej župy. V obci Vinica je termálne kúpalisko Morgen Slovakia. Obec Hrušov (národopisné slávnosti) 4,5 km. Hraničný priechod Slovenské Ďarmoty - Balassagyarmat 17 km, mesto Šahy 19 km. Okolie je vhodné pre cykloturistiku.
Accommodation: Turistická ubytovňa s kapacitou 60 lôžok v 15 izbách (15x4 lôžka). Každá izba je vybavená vlastnou kúpeľňou (sprcha, WC) a TV, niektoré izby sú s balkónom. Spoločná plne vybavená kuchyňa. WiFi internet. V prízemí ubytovne je aj vlastná reštaurácia (krb, teplá a studená kuchyňa, tradičné jedlá). Upravená záhrada. Veľké strážené parkovisko s osvetlením.
Price: Celoročne: 8 EUR/os/noc. Cena je konečná (vrátane všetkých poplatkov, DPH aj posteľnej bielizne) a garantovaná aj pri ubytovaní iba 1 osoby na izbe, aj iba na 1 noc. Raňajky 2 EUR, obed 3 EUR, večera 3-5 EUR podľa výberu. Special offer only for visitors CheapAccom.net (LevneUbytovani.net)!
Update: more info...
Municipality: Vinica (page 1/1) Show page: 1