– good accommodation at affordable prices –
Language:

Cheap accommodation - Stuzhycya

Show Map of accommodation - Stuzhycya
Loading map...
pensionpension hotelhotel cottagecottage recreation centrerecreation centre private accommodationprivate accommodation dormitorydormitory mountain cottagemountain cottage campcamp
Municipality: Stuzhycya (page 1/1) Show page: 1
?? %
mob. +380 958 085 866 byrkovych.v@gmail.com
Tourist hostel Užanský NP [Enlarge - new window]
12 0
Location: V nitru Užanského národního parku, asi 1 km za koncem obce Stužycja (Stužica), před bránou do pohraniční zóny. Od střediska vychází turistická stezka na horu Kremenec z ukrajinské strany, pro vstup na ni je však nutné si předem vyřídit povolení. Možnost výletu k místu pádu meteoritu Stinka. Starodávné duby ve Stužici 2 km. Zastávka električky Zahorb 7,5 km.
Accommodation: Dvoupodlažní turistická ubytovna provozovaná Užanským národním parkem. V přízemí se nachází dva pokoje (1x2, 1x4 lůžka), kuchyňský kout, společenská místnost (60 míst) a společné soc. zařízení (sprchy, WC). V patře jsou dva pokoje (1x2, 1x4 lůžka), každý s balkónem. V areálu ubytovny je možnost kempování (viz samostatný inzerát) a grilování, venkovní krytá posezení a přírodní hřiště. Zajistíme dopravu 13-místním automobilem. Možnost vyřízení povolenek pro vstup na Kremenec (nutné s předstihem několika dnů).
Price: Léto: 50 UAH/os/noc. Zima: 60 UAH/os/noc. Ceny jsou konečné a platí i při ubytování jen 1 osoby, i jen na 1 noc.
Notes: Jazyky: ukrajinština, ruština. Poloha v mapě je přesná.
Update: 1st October 2015 more info...

?? %
mob. +380 958 085 866 byrkovych.v@gmail.com
Campsite Užanský NP [Enlarge - new window]
0 0
Location: Vedle turistické ubytovny Užanského národního parku za okrajem obce Stužica (Stužycja), u brány do pohraničního pásma, v místě obklopeném lesem a krásnou přírodou. Od kempu vede výstupová cesta na pohraniční horu Kremenec (styk hranic Polska, Slovenska a Ukrajiny), vstup na ni je možný jen s povolením.
Accommodation: Široké travnaté prostranství před turistickou ubytovnou vhodné pro stanování. V areálu jsou krytá místa pro grilování, volejbalové hřiště, jezírko, horská říčka s kaskádami, sprchy a WC.
Price: Celoročně: 20 UAH/os/noc. Cena platí i při ubytování jen 1 osoby, i jen na 1 noc.
Notes: Jazyky: ukrajinština, ruština. Poloha v mapě je přesná.
Update: 1st October 2015 more info...
Municipality: Stuzhycya (page 1/1) Show page: 1