– good accommodation at affordable prices –
Language:

Cheap accommodation - Stożek Wielki

(part of town Wisła)

Show Map of accommodation - Stożek Wielki
Loading map...
pensionpension hotelhotel cottagecottage recreation centrerecreation centre private accommodationprivate accommodation dormitorydormitory mountain cottagemountain cottage campcamp
Part of town: Stożek Wielki (page 1/1) Show page: 1
?? %
+48 338 552 710, mob. +48 606 118 202 stozek@bagera.pl
Schronisko Górskie na Stożku [Enlarge - new window]
72 0
Location: Ve Slezských Beskydech, na česko-polské hranici u vrcholu Velký Stožek. Kolem chaty prochází červeně značená hřebenová cesta. Nejsnadnější přístup z české strany je z Jablunkova (8 km) nebo z horské osady Bahenec (4 km), z Polska od autobusové zastávky v osadě Łabajów na horním konci obce Wisła (1 hodina) nebo od vlakové zastávky Wisła Głębce (1,5 hodiny). Z polské strany vede do místa poblíž chaty i sedačková lanovka. Od chaty jsou krásné výhledy na Kysucké a Oravské Beskydy.
Accommodation: Horská chata s kapacitou 72 lůžek ve 2- až 8-lůžkových pokojích se společným soc. zařízením. Na některých pokojích je vlastní umyvadlo. V chatě je prosklená restaurace (kapacita 105 lidí), společenská místnost s TV a sauna. Před chatou je letní posezení se slunečníky. V případě obsazení všech pokojů je možné spát i na podlaze v jídelně ve vlastním spacáku. Chata byla uvedena do provozu v roce 1922. Otevřeno bývá po celý rok.
Price: Od 30 zł/os/noc ve vícelůžkových pokojích.
Update: 1st January 2011 more info...
Part of town: Stożek Wielki (page 1/1) Show page: 1