– good accommodation at affordable prices –
Language:

Cheap accommodation - Solotvyno (Solotvina)

Show Map of accommodation - Solotvyno
Loading map...
pensionpension hotelhotel cottagecottage recreation centrerecreation centre private accommodationprivate accommodation dormitorydormitory mountain cottagemountain cottage campcamp
Town: Solotvyno (page 1/1) Show page: 1
90 %
mob. +380 673 421 778 prikordonnya@gmail.com
Recreation center Sim sester [Enlarge - new window]
100 0
Location: Na jihu Zakarpatí, na hranicích s Rumunskem, v rekreační oblasti v Solotvině (též Solotvyno), přímo na břehu jednoho ze slaných jezer (Kunihunda). Solotvina je vyhlášeným místem pro koupání - v solných jezerech se nedá potopit.
Accommodation: Rekreační středisko s kapacitou 100 osob nabízí ubytování v dřevěných chatách v pokojích s vlastní koupelnou. Teplá voda non-stop. Do každého pokoje vedou 2 schody. Pokoje jsou 2- až 4-lůžkové, skládají se z 1 nebo 2 místností, na pokojích je manželská postel, rozkládací gauč, TV, lednička a soc. zařízení (sprcha, wc, umyvadlo). Restaurace (café) s terasou nad jezerem, možnost objednání plné penze. Dřevěné altánky k posezení. Hřiště na sportovní hry. Školní skupiny jsou vítány. Možnost stanování i ubytování se psy. Středisko je v provozu od 01.05. do 20.09. O středisko se stará 7 sester (odtud název).
Price: Celá sezóna: 200-250 UAH/os/noc, min. 2 osoby, min. 2 noci (i v hlavní sezóně). Plná penze (teplé jídlo 3x denně) 200-250 UAH.
Notes: Jazyky: angličtina (výborně), ukrajinština, ruština. Poloha v mapě je přesná.
Update: more info...
Town: Solotvyno (page 1/1) Show page: 1