– good accommodation at affordable prices –
Language:

Cheap accommodation - Pewel Wielka

Show Map of accommodation - Pewel Wielka
Loading map...
pensionpension hotelhotel cottagecottage recreation centrerecreation centre private accommodationprivate accommodation dormitorydormitory mountain cottagemountain cottage campcamp
Municipality: Pewel Wielka (page 1/1) Show page: 1
?? %
mob. +48 609 104 452 jpodczasz@potrojna.com.pl
Studenckie Schronisko Turystyczne Na Lasku [Enlarge - new window]
40 0
Location: V Polsku mezi Malými a Oravskými Beskydy (Beskidem Žywieckim), pod horou Łosek (Lasek, Łazek, 868 m), mezi obcemi Koszarawa a Pewel Wielka. Chata je přístupná ze všech okolních stran, ať už oficiální značenou cestou, tak po místních značkách se symbolem chaty. Návštěvu chaty je možné spojit s výletem na nedalekou turisticky výrazně navštěvovanější Babí horu.
Accommodation: Skromná chata pro milovníky přírody s kapacitou až 40 osob, otevřená po celý rok. Spí se ve vlastních spacích pytlích ve 3 pokojích pro hosty (některé postele jsou patrové). V chatě je k dispozici kuchyňka, společenská místnost i sprcha s teplou vodou. Do chaty je zavedena elektřina, je zde i tekoucí voda. Nejedná se o klasickou turistickou chatu s restaurací, přípravu stravy si zajišťuje každý host sám, je třeba po sobě uklidit atd.
Price: Celoročně: studenti (bez ohledu na věk) 10 zł/os/noc, dospělí 13 zł/os/noc, děti do 6 let zdarma.
Notes: Jazyky: polština, částečně angličtina.
Update: 1st August 2014 more info...
Municipality: Pewel Wielka (page 1/1) Show page: 1