– good accommodation at affordable prices –
Language:

Army hostel Kpt. Nálepky, Tabor - Pražské sídliště

Warning: Advertisement is not up to date! You are viewing an archive entry.

The ad is left here for historical reasons. All the data contained in it was valid on the date of the last update (see below).

?? %

Army hostel Kpt. Nálepky, Tabor - Pražské sídliště

Army hostel Kpt. Nálepky [Enlarge - new window]
157
Location: V severozápadní části Tábora, 3 km od nádraží. Autobusová zastávka MHD 200 m. V blízkém okolí se nachází vnitřní i venkovní plavecký bazén, letní plovárna s občerstvením, zimní stadion, kino, divadlo, historické centrum, cyklotrasy, ZOO, muzea, obchody. Do 20 km v okolí Tábora stojí hrad Choustník, zříceniny hradů Borotín, Příběnice a Kozí hrádek, rozhledna Hýlačka a další.
Accommodation: Ubytovna se samostatnými pokoji i buňkami. Samostatné pokoje jsou 1- a 2-lůžkové s vlastním sociálním zařízením a TV. Buňky jsou s jedním 2-lůžkovým a jedním 3-lůžkovým pokojem, každá buňka má samostatné sociální zařízení, 2-lůžkový pokoj má vlastní TV. Kuchyňka je společná na každém patře, vybavená ledničkami s mrazáky, varnou konvicí, mikrovlnnou troubou a dvěma sporáky. V ubytovně je recepce, prádelna, kolárna a společenská místnost s TV. Zvířata neubytováváme.
Price: Pokoj 1-lůžkový: 1-2 noci 330 Kč/noc, 3 noci a více 307 Kč/noc. Pokoj 2-lůžkový: 1-2 noci 300 Kč/os/noc, 3 noci a více 279 Kč/os/noc. Pokoj 3-lůžkový: 1-2 noci 270 Kč/os/noc, 3 noci a více 251 Kč/os/noc. Dítě 3-12 let sleva 50 %. Poplatek z pobytu 21 Kč/os/noc. Ceny obsahují DPH, energie, ložní prádlo i ručníky, nic dalšího se nepřiplácí. Ceny jsou platné celoročně.
Address: Vojenská ubytovna Tábor, Kpt. Nálepky 2395, 390 03 Tábor - Pražské předměstí. Provozuje Armádní Servisní, příspěvková organizace (dříve SVBF) Praha, oddělení Teplého 2796, Pardubice. Provozní ubytovny: Soňa Kaletová.
Notes: Ubytovna aktuálně neslouží veřejnosti (stav 02/2023).
Update:

Reviews of accommodation

Do you have any experience with this accommodation?
Please share your experiences with others.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

There is currently no review of this accommodation.

Localization of accommodation

Accommodation on map

Toggle map: OpenStreetMap | Google + StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Army hostel Kpt. Nálepky, Tabor - Pražské sídliště
Include toll roads: yes no
Loading Street View...