– good accommodation at affordable prices –
Language:

Tourist hostel Posázavan, Poříčí nad Sázavou

100 % (11)

Tourist hostel Posázavan, Poříčí nad Sázavou

mob. +420 773 648 739 tjsokolporici@seznam.cz
Tourist hostel Posázavan [Enlarge - new window]
35 0
Location: V Poříčí nad Sázavou, v krásné přírodě na turistické stezce Měsíčního údolí vedoucí k zámku Konopiště (8,5 km). V těsné blízkosti je fotbalové hřiště SK Posázavan. Vlaková stanice Poříčí nad Sázavou 900 m. Okolí je vhodné pro sportovní vyžití (kolo, turistika, v zimě běžky).
Accommodation: Ubytovna (penzion) s kapacitou 35 lůžek v 10 pokojích. Pokoje jsou 2- až 6-lůžkové (5x2, 2x3, 3x5 lůžek, některé mají možnost přistýlky). V pokojích se nachází skřín, skřínka, stůl a židle. Dva pokoje mají vlastní koupelnu, ostatních 8 má sociální zařízení společné. V ubytovně je hospůdka se salonkem (možnost stravování). Parkoviště u ubytovny. Ubytovna je vhodná i pro fotbalová soustředění.
Price: Pokoje s vlastním soc. zařízením: 1-3 noci 200 Kč/os/noc, 4 a více nocí 150 Kč/os/noc. Pokoje se společným soc. zařízením: 1-3 noci 150 Kč/os/noc, 4 a více nocí 130 Kč/os/noc. Snídaně 70 Kč. Povlečení i veškeré energie jsou v ceně. Rekreační poplatek se nepřiplácí. Ceny jsou platné celoročně a platí i při ubytování jen 1 osoby na pokoji.
Address: Turistická ubytovna SK Posázavan (penzion Posázavan), Sportovní 285, 257 21 Poříčí nad Sázavou. Správce ubytovny: Nikola Kůrková. Kontaktní osoba: Petr Lacina.
Update: 1st August 2017
Recommend this accommodation:

Reviews of accommodation

Do you have any experience with this accommodation?
Please share your experiences with others.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

Ondrášková (19. 5. 2014, 07.59)
Vážený pane Hruška, děkuji za Vaše pozvání, ale nerada bych skončila zase v nějakých chatičkách. Nedůvěru vzbuzuje nejen moje zkušenost, ale také to, že jako uživatel, který v penzionu bydlel pouze jeden den, máte připravené veškeré materiály o našem zájezdu.
Ladislav (19. 5. 2014, 07.40)
Vážený pane Hruška, velice rád bych si vyměnil naše názory přímo přes Váš email. Domnívám se totiž, že toto již zákazníky penzionu SK Posázavan moc nezajímá. A jen na doplnění: moje hodnocení ani hodnocení kolegů naší skupiny se vůbec netýkalo hodnocení ubytování v penzionu SK Posázavan - tam jsme opravdu ubytováni nebyli, takže úroveň neznáme. Týkalo se výhradně velice neseriozního jednání ubytovatele pane Laciny. Dále se domnívám, že hodnocení v této rubrice je určeno především k vyjádření uživatelů, nikoliv k výměně názorů mezi uživateli a správcem (majitelem) penzionu. Jestliže to tedy uznáte za vhodné, ozvěte se mi přímo na můj email.
100 %Jana (15. 5. 2014, 06.50)
User was staying here from 30th April 2014 to 5th May 2014.
Děkujeme za výborné zajištění našeho cykloturistického výletu.Výborné a čisté ubytování.Příjemná slečna Nikola,která se o nás výborně starala i v restauraci. Jana Jedličková
100 %Jan (14. 5. 2014, 11.06)
User was staying here from 1st May 2014 to 2nd May 2014.
Vážená paní Ondrášková,

velice si Vašeho názoru ceníme,ale bohužel pravda je někde jinde. Dle korespondence,kterou máme kompletně připravenou Vám v zájmu objektivního vyjádření zaslat a poté Vás také požádat o veřejnou omluvu.

1. potvrzení o počtu osob nebylo známo v dostatečném časovém předstihu a neustále se počet měnil jak směrem nahoru tak i dolů

2. pokud máte vytíženou obsazenost a dochází k takto velkým změnám počtů osob je záloha běžným ochranným způsobem garance osob

3. na dotaz v jakém rozsahu si přeje službu zajistit nebyl pan Dostál schopen říci ani 3 dny před příjezdem

4. dohoda u příjezdu byla,že se bude volat 1 hodinu předem než dojde k příjezdu

5. pokud někoho urgujete o uhrazení zálohy pro 22 osob na 4 noci což v našem případě je 2/3 kapacity Penzionu to již není dobré znamení

6. platba přišla na náš účet den před příjezdem což opravdu není seriózní přístup

7. dva dny před příjezdem automatické generování platby zaslalo upomínku na adresu pana Dostála a ten nebyl ani schopen zaslat potvrzení od banky o provedené platbě.

Ve výčtu těchto chyb a nedokonalostí musím jen konstatovat,že pan Dostál udělal mnoho chyb a náš Penzion se pouze brání za nepravdivě uváděné informace. Nelze si tedy než přát,aby takových pánů Dostálů,kteří ve svém pokročilém věku něco organizují bylo co možná nejméně. Nebudou komplikovat život ostatním členům výpravy. Dle informací,které máme vybral pan Dostál podzimní akci v chatičkách bez topení a bydlelo se v prostředí nula stupňů,ale asi jsou členové zájezdu přivyklí na tento druh organizace. Závěrem Vám Vážená paní Ondrášková navrhuji ať posoudíte kvalitu služeb a ubytování v Penzionu Posázav sama a poté určíte soudně jaká je skutečná kvalita služeb. Tímto si Vás dovolujeme pozvat na víkendový pobyt dle Vašeho zájmu na náklady našeho Penzionu.

Předem Děkujeme a s pozdravem
Penzion Posázavan Poříčí nad Sázavou
Helena (14. 5. 2014, 07.58)
Znovu jsem si pozorně přečetla zprávu pana Dostála a žádné urážky jsem tam neobjevila, natož hrubé. Tento neschopný pán, jak se v jednom příspěvku píše, zajišťuje ubytování již spoustu let a za tu dobu udělat jedinou chybu – že zaplatil zálohovou fakturu do této ubytovny. O neserióznosti svědčí i fakt, že ubytování bylo domluveno na 17 ,00 hodin. Naše skupina na místo dorazila včas, ale pan Lacina měl dost času a v určenou dobu vyjížděl teprve z Prahy. A jestli bylo něco hrubého, tak jednání pana Laciny, který nenechal nikoho domluvit a snažil se každého ukřičet. Pravdu má paní Prokopová – špatná zkušenost, také zkušenost. Takže žádná zálohová faktura a žádná ubytovna Posázavanu v Poříčí nad Sázavou. V dnešní době je již spousta ubytoven, kde si svých zákazníků váží.
Jarka (8. 5. 2014, 12.48)
Pane Kubeši,souhlasím s Vámi,že tato skupina ve vašem Penzionu nebydlela, protože nám to pan Lacina neumožnil, ač jsme toto ubytování s ním měli domlouváno od března a zálohu jsme zaplatili(25.4.odešlo z účtu pod referenčním číslem 140425K0PDCG z České spořitelny do České spořitelny).Nabídnuté náhradní ubytování bylo cca 4 km od námi objednaného a rozdíl mezi ním a inzerovaným na netu byl skutečně markantní. Ve vyjádření pana Dostála jsem se nedočetla žádných urážek (natož hrubých, o kterých Vy píšete) ani jsem z Vašeho vyjádření nezjistila, v čem pan Dostál udělal chybu. Pravda je, že špatná zkušenost s nabízenými službami je také zkušenost.
100 %Jaroslav (6. 5. 2014, 07.05)
User was staying here from 30th April 2014 to 1st May 2014.
Není důvod reagovat na hrubé urážky pana Dostála,jelikož ten pán ani ta skupina v našem Penzionu nebydlela.Vše byla naše dobrá vůle této skupině zajistit náhradní možnosti nebo řešení,když jeden neschopný pán udělá chybu zde v tomto případě pan Dostál udělal chybu viz.korespondence. Děkuji za podporu Penzion Posázavan Poříčí nad Sázavou
100 %Jaroslav (5. 5. 2014, 23.08)
User was staying here from 1st March 2014 to 12th March 2014.
Výborné prostředí výborná slečna Nikola,která se výborně stará o Penzion a jeho okolí. Nikolo děkujeme Jarda,Pavel,Karel
Ladislav (5. 5. 2014, 09.13)
26.3.2014 jsme na základě telefonické dohody objednali v SK Posázavan Poříčí nad Sázavou emailem ubytování od středy 30.4.2014 do neděle 4.5.2014 pro cca 15-20 osob s tím, že počet budeme průběžně upřesňovat. Objednávku nám pan Lacina obratem potvrdil. Dále se již neozýval, proto jsme nepředpokládali žádný problém.
Proto jsme pana Lacinu kontaktovali telefonicky 24. 4. 2014 jestli je vše pořádku, zda naše telefonická objednávka platí a zároveň jsme upřesnili počet na celkem 22 osob. Bylo nám sděleno, že žádný problém není, jen že musíme poslat objednávku emailem s tím, že je nutné zaplatit zálohovou fakturu, která nám byla společně s potvrzením objednávky zaslána 25.4.2014 se splatností do 28.4.2014, tedy 3 dny. Tu jsme obratem přes internetové bankovnictví 25.4.2014 zaplatili.
Když jsme ve středu 30.4.2014 přijeli, bylo nám panem Lacinou sděleno, že penzion je zčásti obsazen, že v něm proto není dostatečná kapacita pro celou skupinu, a že nás tedy ubytuje v jiném zařízení.
Velké zklamání všech účastníků nastalo, když jsme přijeli na místo náhradního ubytování. Úroveň ubytování je velice nekvalitní, v nedostatečně vybavených a zchátralých chatkách bez sociálního zázemí. Toalety a sprchy v samostatných objektech byly též velice zchátralé. A to je na začátku sezony, jak to asi vypadá v jejím závěru. Ubytování hrubě neodpovídalo prezentaci na internetových stránkách penzionu.
Navíc nám bylo sděleno, že toto ubytování je možné pouze do soboty, a že se musíme na poslední noc přestěhovat, že chatky jsou od soboty obsazené. Toto jsme odmítli a po velice nepříjemném jednání s panem Lacinou jsme znechuceni odjeli v sobotu domů.
Naše ubytování i emailovou korespondenci máme pro případné potřeby zdokumentovanou.
Z výše uvedených důvodů ubytování v SK Posázavan v Poříčí nad Sázavou nedoporučujeme a zvláště pak při jednání s panem Lacinou je třeba být velice obezřetní, pokud nechcete dopadnout tak, jako my.
100 %Jan (4. 5. 2014, 20.07)
User was staying here from 15th April 2014 to 30th April 2014.
Výborné a čisté ubytování cena a kvalita výborný. Dobrá obsluha v restauraci. Děkujeme
100 %Lada (21. 9. 2012, 23.26)
User was staying here from 22th June 2012 to 23th June 2012.
V ubytovně jsme přespali jednu noc při výletě na kolech. Bylo tu prima. Vstřícné a milé jednání. Děkujeme, určitě se zas někdy zastavíme. KOLOMASAKR TÝM VLAŠIM

Localization of accommodation

Accommodation on map

Toggle map: OpenStreetMap | Google + StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Tourist hostel Posázavan, Poříčí nad Sázavou
Include toll roads: yes no
Loading Street View...