– good accommodation at affordable prices –
Language:

Táborisko Borovica, Vinné - Hôrka

?? %
+421 566 871 040 infocentrum@vinne.sk
Táborisko Borovica [Enlarge - new window]
0 0
Location: V rekreačnom stredisku Hôrka na Zemplínskej Šírave, v srdci Dolného Zemplína asi 7 km od Michaloviec. V stredisku Hôrka nájdete všetko pre oddych a dovolenku s možnosťou turistiky. Dobré podmienky na kúpanie, člnkovanie, vodné športy alebo rybolov. Na Hôrke je prístav, odkiaľ sú vyhliadkové plavby po Šírave výletnou loďou Zemplín. V blízkosti je možné sa stravovať v reštauráciách či bufetoch. Vinianske jazero 3 km, Viniansky hrad 4 km.
Accommodation: Táborisko (camping) s miestami pre stanovanie, karavany a na oddych (pláž), s trávnatou plochou, čiastočne zatienenou stromami. Na táborisku je sociálne zariadenie (WC a sprchy), kuchynka bez riadu, možnosť pripojenia na el. prípojku. Prevádzka 1.7.-31.8.
Price: Celá sezóna: stan 4 EUR/noc, karavan 6 EUR/noc, auto 3 EUR/noc, príves 4 EUR/noc, elektrická prípojka 3,50 EUR/noc. Ceny sú platné bez ohľadu na počet osôb (za osoby sa nič navyše nevyberá). Použitie WC 0,30 EUR (pre ubytovaných zdarma), sprchy 1 EUR.
Address: Táborisko Borovica (Camping U Borovice), stredisko Hôrka, 072 31 Vinné. Táborisko je v správe obce Vinné. Kontaktná osoba: Kamila Soloninková.
Update:

Reviews of accommodation

Do you have any experience with this accommodation?
Please share your experiences with others.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

There is currently no review of this accommodation.

Localization of accommodation

Accommodation on map

Toggle map: OpenStreetMap | Google + StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Táborisko Borovica, Vinné - Hôrka
Include toll roads: yes no
Loading Street View...