– good accommodation at affordable prices –
Language:

Guest house Svätopluk ***, Liptovská Osada - Korytnica-kúpele

?? %
mob. +421 917 586 092, +421 948 870 202 info@hotelkorytnica.sk
Guest house Svätopluk *** [Enlarge - new window]
148 0
Location: V kľudnej kúpeľnej osade Korytnica, uprostred lesa v nádhernej prírode národného parku Nízke Tatry, v blízkosti minerálnych prameňov. Možnosť návštevy malej farmy s koňmi. Výborné východisko pre pešiu turistiku. Lyžiarske stredisko Donovaly iba 5 km. Kúpenie vo vodnom svete Gothal v Liptovskej Osade 10 km.
Accommodation: Penzión s komfortnými izbami, kaviarňou a reštauráciou s celoročnou prevádzkou. Izby sú 2- až 10-lôžkové, na každej izbe je vlastná kúpeľňa, TV a WiFi pripojenie. Spoločenská miestnosť s doskovými hrami pre deti. Pred penziónom je terasa s príjemným posedením a výhľadom na detské ihrisko s pieskoviskom. Možnosť prenájmu na letné tábory pre deti a školy v prírode, k dispozícii aj 28-lôžková turistická časť v podkroví. Ponúkame baby-sitting a služby kvalifikovaných animátorov. Organizujeme firemné akcie s cateringom a kultúrnym programom. Bezplatné parkovisko. Požičovňa áut a bicyklov.
Price: Leto: 4 osoby 17,50 EUR/os/noc, 3 osoby 20 EUR/os/noc, 2 osoby 22,50 EUR/os/noc, 1 osoba 30 EUR/noc. Zima: 3 osoby 21,70 EUR/os/noc, 2 osoby 25 EUR/os/noc, 1 osoba 35 EUR/noc. Dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma. Raňajky 7 EUR. Poplatok obci 1 EUR/os/noc. Ceny sú platné pri ubytovaní na 2 a viac nocí.
Address: Penzión Svätopluk (tiež Hotel Korytnica), Korytnica 669, 034 75 Liptovska Osada. Prevádzkovateľ: FashionEO s.r.o. Kontaktná osoba: Pavel Tribula.
Notes: Paid advertising.
Update:
Recommend this accommodation:
Video: Pri penzióne Svätopluk

Reviews of accommodation

Do you have any experience with this accommodation?
Please share your experiences with others.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

There is currently no review of this accommodation.

Localization of accommodation

Accommodation on map

Toggle map: OpenStreetMap | Google + StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Guest house Svätopluk ***, Liptovská Osada - Korytnica-kúpele
Include toll roads: yes no
Loading Street View...