– good accommodation at affordable prices –
Language:

Schronisko Górskie Na Przełęczy Okraj, Kowary - Przełęcz Okraj

?? %

Schronisko Górskie Na Przełęczy Okraj (1,046 m), Kowary - Przełęcz Okraj

mob. +48 756 112 036, +48 791 999 953 schroniskookraj@gmail.com
Schronisko Górskie Na Przełęczy Okraj [Enlarge - new window]
40 0
Location: V Krkonoších na česko-polském hraničním přechodu Pomezní boudy - Przełęcz Okraj, těsně na polském území. Přes Pomezní boudy vedou upravované trasy pro běžkaře a vyjíždí odtud skibusy do dalších středisek českých Krkonoš.
Accommodation: Turistická chata ve stylu tzv. bacówky s kapacitou 40 lůžek ve 2- až 7-lůžkových pokojích (1x2, 2x3, 3x4, 1x6 a 2x7 lůžek). Sprchy a WC jsou pro většinu pokojů společné, některé 2- a 3-lůžkové pokoje mají vlastní koupelnu. Restaurace s jídly polské i české kuchyně (bigos, žurek, guláš, smažený sýr). Pro trávení zimních večerů je připravena místnost s krbem. Bezplatné WiFi. Před chatou je posezení u ohniště i možnost parkování.
Price: Pokoje se společným soc. zařízením: 2-, 3- a 4-lůžkový pokoj 75 zł/os/noc (během svátků 85 zł/os/noc), 6- a 7-lůžkový pokoj 70 zł/os/noc (svátky 80 zł/os/noc), i při ubytování jen 1 osoby. Pokoje s koupelnou: 2-lůžkový 190 zł/pokoj/noc (svátky 200 zł/pokoj/noc), 3-lůžkový 250 zł/pokoj/noc (svátky 260 zł/pokoj/noc). Zapůjčení povlečení 15 zł/os/pobyt. Děti do 3 let bez nároku na lůžko zdarma. Parkování pro ubytované zdarma. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků).
Address: Polská turistická chata Pomezní boudy (horská chata na Pomezních boudách, Schronisko PTTK Na Przełęczy Okraj, schronisko Graniczne budy), Przełęcz Okraj 1, 58 530 Kowary. Majitelé chaty: Rafał Sawicki a Danuta Halasz.
Update:

Reviews of accommodation

Do you have any experience with this accommodation?
Please share your experiences with others.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

There is currently no review of this accommodation.

Localization of accommodation

Accommodation on map

Toggle map: OpenStreetMap | Google + StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Schronisko Górskie Na Przełęczy Okraj, Kowary - Przełęcz Okraj
Include toll roads: yes no
Loading Street View...