– good accommodation at affordable prices –
Language:

Cottage DIAS, Špindlerův Mlýn - Svatý Petr

Warning: Advertisement is not up to date! You are viewing an archive entry.

The ad is left here for historical reasons. All the data contained in it was valid on the date of the last update (see below).

?? %
Cottage DIAS [Enlarge - new window]
18
Location: V krásném údolí Krkonoš ve Svatém Petru, části Špindlerova Mlýna, v těsné blízkosti lyžařského vleku Stoh. Skiareál Svatý Petr 15 minut chůze, 30 m od penzionu je zastávka skibusu do všech částí Špindlerova Mlýna (zdarma). Vyžití ve Špindlu: bobová a sáňkařská dráha, aquacentrum Bedřichov, aquapark Medvědín, tenisové kurty, minigolf, kino, fitness, bary, restaurace.
Accommodation: Horská chata s celoročním provozem s kapacitou 19 lůžek v 5 pokojích, možnost přistýlek. Na všech pokojích je umyvadlo se zrcadlem. Toalety (3x) a sprchové kouty (3x) jsou společné. Chodba s hracím koutkem pro děti. Nově vybavená kuchyně (2x vařič, 2x mikrovlnka, myčka nádobí, lednice s mražáčkem, dřez, posezení pro všech 18 osob, LCD televizor). Bezdrátový internet (WiFi). Vlastní parkoviště (doprava bez problémů i v zimě). Venkovní posezení s krbem a grilem. Chata je vhodná pro ubytování skupin, pronajímá se jako celek.
Price: Léto (30.6.-01.09.): 3.000 Kč/chata/noc, jen týdenní pobyty. Zima (15.12.-06.04.): 4.900-6.420 Kč/chata/noc (podle termínu), min. 7 nocí. Mimosezóna: 2-6 nocí 4.000 Kč/chata/noc, 7 a více nocí 2.400 Kč/chata/noc. Ceny zahrnují energie, Internet, povlečení a DPH. Připlácí se jen turistický poplatek.
Address: Horská chata Dias, Vítězslav Sekanina, Údolní 143, 543 51 Špindlerův Mlýn - Svatý Petr
Update:
Recommend this accommodation:

Reviews of accommodation

Do you have any experience with this accommodation?
Please share your experiences with others.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

There is currently no review of this accommodation.

Localization of accommodation

Accommodation on map

Toggle map: OpenStreetMap | Google + StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Cottage DIAS, Špindlerův Mlýn - Svatý Petr
Include toll roads: yes no
Loading Street View...