– good accommodation at affordable prices –
Language:

Guest house U Johnů, Petrovice - Nakléřov

?? %
mob. +420 737 753 627 (p. John), +420 732 650 705 (pí. Schichtová) pensionujohnu@seznam.cz
Guest house U Johnů [Enlarge - new window]
30 0
Location: V horské osadě Nakléřov na východním okraji hřebene Krušných hor, 250 m od Nakléřovského průsmyku, 800 m od vyhlídkového vrcholu Nakléřovská výšina a 3 km od sjezdu z dálnice D8. Dále na západ již pokračují Labské pískovce s masivem Děčínského Sněžníku. Vesnička Tisá (východisko do Tiských stěn) 9 km. Hraniční přechody Breitenau - Krásný Les 8 km a Petrovice - Bahratal 8,4 km. Lyžování v nedaleké Telnici (skiareál Zadní Telnice) 7 km. Trasa na běžky vede přímo od hotelu. Koupání v přírodním rybníce s průzračnou vodou 3 km.
Accommodation: Rodinný horský penzion s cenově dostupným ubytováním pro turisty, s výhledem na Děčínský Sněžník přímo z oken pokojů. V penzionu jsou 2- až 5-lůžkové pokoje, každý s vlastní koupelnou, větší (rodinné) pokoje mají 2 místnosti. Bezplatné Wi-Fi. Bezplatné parkoviště přímo před penzionem, hlídané kamerovým systémem. Nabízíme i službu rozvozu hostů (auto si necháte u nás a my vás zavezeme na začátek výletu). Restaurace (kapacita 30 míst) s možností plné penze pro větší skupiny (25 a více osob, po předchozí domluvě), salónek (též pro 30 osob), možnost pořádat svatby, oslavy, konference.
Price: Všechny ceny jsou včetně snídaně! Celoročně: pokoj 2-lůžkový 1.090 Kč/pokoj/noc (jen 1 osoba na pokoji 700 Kč/pokoj/noc), 4- až 5-lůžkový 1.800-2.400 Kč/pokoj/noc (podle druhu pokoje). Ceny jsou konečné (včetně povlečení a rekreačních poplatků) a platné celoročně, i při ubytování jen na 1 noc (i v hlavní sezóně).
Address: Pension U Johnů (bývalý hotel Napoleon či U Napoleona), Nakléřov 206, místní část Krásný Les, 403 37 Petrovice. Majitelé: Martin John a Simona Schichtová.
Update:

Reviews of accommodation

Do you have any experience with this accommodation?
Please share your experiences with others.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

There is currently no review of this accommodation.

Localization of accommodation

Accommodation on map

Toggle map: OpenStreetMap | Google + StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Guest house U Johnů, Petrovice - Nakléřov
Include toll roads: yes no
Loading Street View...