– good accommodation at affordable prices –
Language:

Hotel Družba, Veľké Kapušany

30 % (1)
+421 566 385 130, mob. +420 905 611 304 bosakmilan@gmail.com
Hotel Družba [Enlarge - new window]
56
Location: V centre Veľkých Kapušian na Zemplíne. Autobusová stanica 750 m. Vhodné aj pre turistov pri cestách na Ukrajinu (hraničný priechod pre cyklistov a peších turistov Veľké Slemence 9 km).
Accommodation: Moderný zrekonštruovaný hotel s tradíciou už od roku 1962. Hotel má kapacitu 56 lôžok v 2-posteľových izbách. V hoteli sú 3 druhy izieb: robotnícke izby (15x, na izbách je iba umývadlo, soc. zariadenie je spoločné), hotelové izby (9x, izby s vlastným soc. zariadením, TV a WiFi) a apartmány (3x, komfortne vybavené izby s WiFi). Pytliacka reštaurácia Sahara (charakteristické jedlá z nášho regiónu, aj ponuky z poľovníckej a rybárskej kuchyne), spoločenský sál (radi usporiadame rodinné a firemné oslavy). Poskytujeme aj chranené parkovisko s garážmi.
Price: Robotnícka izba: 1-2 noci 7,56 EUR/os/noc, 3 a viac nocí 6,84 EUR/os/noc. Hotelová izba: 15 EUR/os/noc, aj pri ubytovaní iba na 1 noc. Apartmán: vrátane raňajok 24 EUR/os/noc, aj pri ubytovaní iba na 1 noc. Ceny sú konečné (obsahujú DPH, poplatok pre mesto, parkovanie aj posteľnú bielizeň) a platné celoročne, aj pri ubytovaní iba 1 osoby na izbe.
Address: Hotel Družba a reštaurácia Sahara, Zelená 1, 079 01 Veľké Kapušany. Prevádzkový manažér: Katarína Bosáková. Kontaktná osoba: Milan Bosák.
Update: 1st September 2015
Recommend this accommodation:

Reviews of accommodation

Do you have any experience with this accommodation?
Please share your experiences with others.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

30 %Martina (8. 12. 2018, 12.24)
User was staying here from 6th December 2018 to 7th December 2018.
Za cenu 15 € na noc a podľa popisu na internete človek čaká oveľa viac.Najprv sme zistili, že ani po telefonickej rezervácii izby sme vlastne žiadnu izbu rezervovanú nemali, nezapísali nás do knihy, tak sme sa zľakli, že nakoniec ani nebudeme mať kde spať. Po príchode na izbu nastalo sklamanie - koberec vysávač nevidel dlho, podlahy tiež nie extra čisté, umývadlo neutreté dlhú dobu, poháre na stolíku lepkavé, matrace na posteli staré, chladnička tiež. Televízor a pripojenie na wifi celkom fajn. Recepcia vyčančaná ako na zámku a na izbách nič moc. A vraj po renovácii! Tiež sú izby nad reštauráciou, takže pri akcii máte zaručené, že sa celú noc nevyspíte. Prístup personálu tiež nemôžem hodnotiť veľmi kladne. Výhodou je akurát parkovisko za hotelom.
Price / quality ratio40 %Cleanliness30 %Staff40 %Surrounding environment50 %

Localization of accommodation

Accommodation on map

Toggle map: OpenStreetMap | Google + StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Hotel Družba, Veľké Kapušany
Include toll roads: yes no
Loading Street View...