– good accommodation at affordable prices –
Language:

Drevenička Levandula, Liptovská Kokava

?? %

Drevenička Levandula (790 m), Liptovská Kokava

Drevenička Levandula [Enlarge - new window]
4 0
Location: Na západnom okraji obce Liptovská Kokava pod Západnými Tatrami. Obchod a autobusová zastávka 200 m. Vlaková stanica Liptovský Hrádok 8 km. Lyžiarske strediská Podbanské 10 km a Závažná Poruba 16 km. Lyžiarske bežecké trate za obcou. Aquapark Tatralandia 28 km. Skanzen Pribylina 3 km. Lokalita je predurčená na pobyt v prírode, cykloturistiku a hubárčenie. Pre náročnejších turistov možnosť výletov do tatranských dolín.
Accommodation: Drevená chata (drevenica) pre 4 osoby. V chate je obývacia izba (2-lôžkový rozkladateľný gauč + 1-lôžková posteľ, kamna, TV), plne vybavená kuchyňa (1-lôžková posteľ) a kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. WiFi internet. V samostatnej miestnosti na nachádza infrasauna. Za domom je oplotený dvor s vonkajším posedením, grilom a ohniskom. Bezplatné parkovanie priamo pro chate.
Price: Celoročne okrem sviatkov: 50 EUR/chata/noc. Vianoce a Silvester (23.12.-27.12., 30.12.-2.1.): 75 EUR/chata/noc. Ceny sú konečné (obsahujú aj rekreačné poplatky, energie a posteľnú bielizeň) a platné pri ubytovaní na 2 a viac nocí.
Address: Drevenička Levandula (drevenica Levandula), Liptovská Kokava 91, 032 42 Liptovská Kokava. Prevádzkovateľ: Roland Vdovják.
Notes: Paid advertising.
Update:

Reviews of accommodation

Do you have any experience with this accommodation?
Please share your experiences with others.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

There is currently no review of this accommodation.

Localization of accommodation

Accommodation on map

Toggle map: OpenStreetMap | Google + StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Drevenička Levandula, Liptovská Kokava
Include toll roads: yes no
Loading Street View...