– good accommodation at affordable prices –
Language:

Chatky Borný, Doksy - Staré Splavy

?? %
mob. +420 737 935 777 info@chatkyborny.cz
Chatky Borný [Enlarge - new window]
50 0
Location: Uprostřed příjemného borového lesa, 15 minut chůze od písečné pláže Borný na Máchově jezeře. V blízkosti několik restaurací a obchodů i půjčovna kol. Máchův kraj a jeho hluboké lesy lákají k procházkám po mnoha turistických cestách. Na Máchově jezeře najdete 4 pláže a aquapark. Letoviska Staré Splavy a Doksy pořádají diskotéky a zábavy.
Accommodation: Rekreační chatová osada s 12 chatkami s vlastní kuchyňskou linku, koupelnou (WC i sprcha) a verandou. Chatky jsou 4-lůžkové (10x) a 5-lůžkové (2x). V areálu je WiFi internet, stolní tenis, volejbalové hřiště i možnost parkování. Domácí mazlíčci pouze menší. Vhodné pro rodiny s dětmi i pro školní výlety a tábory.
Price: Hlavní sezóna (měsíce 07, 08): 9.100 Kč/chatka/týden. Mimo sezónu: 1 noc 1.400 Kč/chata, 2-3 noci 1.200 Kč/chata/noc, 4-6 nocí 1.000 Kč/chata/noc, 7 nocí 800 Kč/chata/noc (tj. při 4 osobách 200 Kč/os/noc). Pes 50 Kč/noc. Ceny jsou konečné (včetně rekreačního poplatku, povlečení, energií i parkování 1 auta) a platí pro 4-lůžkové chaty.
Address: Chatky Borný (dříve Chatová osada Oáza), Pod Borným ev. č. 258, 471 63 Doksy - Staré Splavy. Provozovatel: Jakub Matuška.
Notes: Paid advertising.
Update:

Reviews of accommodation

Do you have any experience with this accommodation?
Please share your experiences with others.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

There is currently no review of this accommodation.

Localization of accommodation

Accommodation on map

Toggle map: OpenStreetMap | Google + StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Chatky Borný, Doksy - Staré Splavy
Include toll roads: yes no
Loading Street View...