– good accommodation at affordable prices –
Language:

Tourist hut Tolštejn, Jiřetín pod Jedlovou - Rozhled

100 % (1)
mob. +420 774 742 069 tolstejn1@seznam.cz
Tourist hut Tolštejn [Enlarge - new window]
16 0
Location: Přímo v areálu zříceniny hradu Tolštejn, nad Jiřetínem pod Jedlovou v Lužických horách. Z vrcholového skaliska je nádherný výhled po Lužických horách. Sportovní areál Jedlová s lyžařskými sjezdovkami 1 km. Rozhledna a horská chata na vrcholu hory Jedlová 2,4 km. Okolí nabízí skalní města, strmé útesy rozdělené roklemi a nádherné lesy. Přístup od vlakové zastávky Jedlová 2 km, od autobusu v osadě Lesné 1,5 km.
Accommodation: Turistická chata v areálu středověkého hradu. V chatě je 7 pokojů s maximální kapacitou 16 osob. Sociální zařízení je společné na patře. WiFi připojení. V chatě je vlastní restaurace s kapacitou 45 míst a nádherným výhledem do údolí přímo od stolu. V létě si můžete posedět na prosluněné terase a užívat si pohled na hradby. Ubytování s domácím zvířetem je možné. V areálu je místo pro hraní divadla v přírodě. Zrekonstruovaná chata je v provozu od roku 1995.
Price: Ceny jsou včetně snídaně! Celoročně: 2 a více nocí 590 Kč/os/noc, jen 1 noc 750 Kč/os. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků, povlečení a energií) a platí i při ubytování jen 1 osoby na pokoji.
Address: Turistická chata (horská chata) na hradě Tolštejn, zřícenina Tolštejn (německy Tollenstein či Dohlenstein), Rozhled 79, 407 56 Jiřetín pod Jedlovou. Kontaktní osoba: Petra Knápková.
Update:

Reviews of accommodation

Do you have any experience with this accommodation?
Please share your experiences with others.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

100 % (23. 6. 2024, 20.44)
User was staying here from 16th June 2024 to 22th June 2024.
Tohle ubytování bylo úžasné! Nikomu to moc neříkejte, ať se sem nenahrnou davy. Stojí to za to...skvělý a přátelský personál, po 18:00 neuvěřitelný klid a romantickou zříceninu máte prakticky pro sebe....pro nás skvělá svatební cesta, jděte do toho!!
Price / quality ratio100 %Cleanliness100 %Staff100 %Surrounding environment100 %Eating80 %

Localization of accommodation

Accommodation on map

Toggle map: OpenStreetMap | Google + StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Tourist hut Tolštejn, Jiřetín pod Jedlovou - Rozhled
Include toll roads: yes no
Loading Street View...