– good accommodation at affordable prices –
Language:

Holiday cottage Naďa Kaprálová, Veľká Tŕňa

100 % (1)
mob. +421 905 837 829 nada.kapralova@gmail.com
Holiday cottage Naďa Kaprálová [Enlarge - new window]
11
Location: V unikátnej vinohradníckej oblasti Tokaj. V blízkosti chalupy sú vínne tufové pivnice, v ktorých dozrievajú tokajské vína a v ktorých je možné po dohode realizovať ochutnávky vín aj s občerstvením. V okolí je možnosť cykloturistiky, pešej turistiky, návštevy kultúrnych pamiatok. V Maďarsku (12 km) je bobová dráha, v zime lyžiarska zjazdovka, krytá plaváreň. Kryté termálne kúpalisko 25 km. Obec Veľká Tŕňa je napojená na autobusovú dopravu, obec Čerhov (4 km od Veľkej Tŕne) aj na železničnú dopravu. Rozvinutá sieť cyklotrás na Slovensku aj v Maďarsku.
Accommodation: Rekreačný dom (chalupa) prenajímaný ako celok (min. 2 osoby). V dome je k dispozícii 11 lôžok v 3 izbách (dve 4-lôžkové na poschodí, 3-lôžková v prízemí). Plne vybavená kuchyňa. Spol. miestnosť s krbom. Na prízemí aj na poschodí sú kúpeľne s WC (dole veľký sprchový kút, hore vaňa). TV, bezplatné WiFi, v podkroví mobilná klíma. Dvor, letný bazén, vonkajšie ohnisko, malý gril, pieskovisko a malé ihrisko pre deti s trampolínou. Krytý altán s možnosťou varenia v kotlíku, grilovania, opékania. Hostia majú celú chalupu k dispozícii, ale v prípade potreby môžem byť v chalupe do 5 minút. Parkovanie priamo vo dvore. Možnosť degustácie vín vo vlastnej pivnici, raňajok a zemplínskych specialít na obed či večeru. Ubytovanie s domácim miláčikom možné. Vlastná cyklopožičovňa.
Price: Celoročne: 15 EUR/os/noc, deti 3-15 rokov 10 EUR/noc, min. 2 osoby v chalupe, aj pri ubytovaní iba na 1 noc. Rekreačný poplatok 1 EUR/os/noc. Obliečky a všetky energie sú v cene. Zľavy na základe dohody.
Address: Chalupa, Naďa Kaprálová, Obchodná 134/12, 076 82 Veľká Tŕňa
WWW:
Notes: Paid advertising.
Update:

Reviews of accommodation

Do you have any experience with this accommodation?
Please share your experiences with others.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

100 % (26. 12. 2014, 11.31)
User was staying here from 3rd July 2014 to 7th July 2014.
Příjemní a ochotní majitelé, krásné prostředí uprostřed vinic (samota), výborný Tokaj a krásný sklep. Děkujeme majitelům a vřele doporučujeme zájemcům o krásnou dovolenou. Zdraví Filipovi a naše holky Viva a Dessi (Výmarský ohař)těšíme se někdy příště :)

Localization of accommodation

Accommodation on map

Toggle map: OpenStreetMap | Google + StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Holiday cottage Naďa Kaprálová, Veľká Tŕňa
Include toll roads: yes no
Loading Street View...