– good accommodation at affordable prices –
Language:

Holiday cottage Březiny, Březiny

Warning: Advertisement is not up to date! You are viewing an archive entry.

The ad is left here for historical reasons. All the data contained in it was valid on the date of the last update (see below).

?? %
Holiday cottage Březiny [Enlarge - new window]
10 0
Location: Na samotě v Březinách u Poličky, v půvabné přírodě Žďárských vrchů. Hostinec Hlučál v Pusté Rybné 1,2 km, restaurace Selský dvůr v Daňkovicích 6,5 km, Restaurace U Škopka a Hospoda U Lesa v Borové 7 km. Obchod přímo v Březinách. Okolí je vhodné pro turistiku a cykloturistiku, v zimě pro běžecké i sjezdové lyžování. Přírodní koupání (Březiny, Pustá Rybná, Borová, Milovy, Sykovec, Medlov).
Accommodation: Nově zrekonstruovaná chalupa se dvěma apartmány celkem pro 8-10 osob v horní části domu (spodní část je sezonně obývána majiteli). V každém apartmánu je 4-lůžkový pokoj s přistýlkou, obývací pokoj (TV-SAT, krb jako hlavní zdroj vytápění), kuchyň (elektrický vařič, rychlovarná konvice, mikrovlnka, lednice, nádobí), elektrické přímotopy. Apartmány sdílí jednu koupelnu (WC a vana), v létě možné využít další koupelnu v přízemí. Před chalupou je gril a kryté posezení na dvoře. Chalupa je nekuřácká (kouření povoleno pouze na dvoře). Možnost ubytování s domácími mazlíčky. Pronájem chalupy je možný mimo zimní sezónu.
Price: 1-3 noci: 2-5 osob v apartmánu 210 Kč/os/noc, pro 6 a více osob pronájem celého podkroví 1.400 Kč/objekt/noc. 4 a více nocí: 2-5 osob v apartmánu 160 Kč/os/noc, pro 6 a více osob celé podkroví 1.400 Kč/objekt/noc. Děti do 3 let zdarma. Připlácí se el. energie + dříví dle skutečné spotřeby. Zapůjčení povlečení 60 Kč/os/pobyt. Pes 50 Kč/noc. Ceny jsou vč. DPH i rekreačního poplatku a jsou platné po celou sezónu (od 1.4. do 5.1.) mimo Silvestr. Přes Silvestr (30.12.-1.1.) cena dohodou.
Address: Chalupa Březiny, Miroslav Kaštánek, Březiny 5, 572 01 Polička - Březiny
Update:

Reviews of accommodation

Do you have any experience with this accommodation?
Please share your experiences with others.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

There is currently no review of this accommodation.

Localization of accommodation

Accommodation on map

Toggle map: OpenStreetMap | Google + StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Holiday cottage Březiny, Březiny
Include toll roads: yes no
Loading Street View...