– good accommodation at affordable prices –
Language:

Campsite Vinianske jazero, Vinné

?? %
+421 566 871 040 infocentrum@vinne.sk
Campsite Vinianske jazero [Enlarge - new window]
0 0
Location: Na Vinianskom jazere s možnosťou kúpania v pohorí Vihorlat. Obec Vinné 1,5 km, priehrada Zemplínska Šírava (stredisko Hôrka) 3,5 km. Vinianske jazero je výborným východiskovým miestom na Viniansky hrad a do pohorí Vihorlat. Vinianske jazero obkolesuje prekrásna príroda. Svojou rozlohou je malé, ale návštevníci tvrdia, že je jedným z tých teplejších jazier. Je určené na kúpanie, vodné športy a rybolov.
Accommodation: Táborisko (kemp) vybavené sociálnym zariadením a plážovou sprchou. Možnosť napojenia na elektrickú prípojku. Pri jazere sa nachádza požičovňa vodných bicyklov, člnov a detské ihrisko. Táborisko je v prevádzke počas letnej turistickej sezóny (od 24.6. do 31.8.).
Price: Celá sezóna: stan 4 EUR/noc, karavan 6 EUR/noc, auto 3 EUR/noc, príves 4 EUR/noc, elektrická prípojka 3,50 EUR/noc. Ceny sú platné bez ohľadu na počet osôb (za osoby sa nič navyše nevyberá). Použitie WC 0,30 EUR (pre ubytovaných zdarma), sprchy 1 EUR.
Address: Táborisko Vinianske jazero (ATC, kemp), Vinianske jazero, 072 31 Vinné. Táborisko je v správe obce Vinné. Kontaktná osoba: Kamila Soloninková.
Update:

Reviews of accommodation

Do you have any experience with this accommodation?
Please share your experiences with others.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

There is currently no review of this accommodation.

Localization of accommodation

Accommodation on map

Toggle map: OpenStreetMap | Google + StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Campsite Vinianske jazero, Vinné
Include toll roads: yes no
Loading Street View...