– good accommodation at affordable prices –
Language:

Apartments Aranka Kopecká, Žatec

Warning: Advertisement is not up to date! You are viewing an archive entry.

The ad is left here for historical reasons. All the data contained in it was valid on the date of the last update (see below).

65 % (3)

Apartments Aranka Kopecká, Žatec

Apartments Aranka Kopecká [Enlarge - new window]
20
Location: V centru města Žatec ve velmi klidné čtvrti (5 min. chůze od náměstí). Nechranická přehrada 10 km. Turistické trasy a cyklotrasy podél Ohře a v přírodním parku Džbán. V centru Žatce stavby různých slohů (Synagoga, radnice, Morový sloup) i tajemné historické objekty s ojedinělou atmosférou (Pivovar, Chmelařské muzeum, Děkanský chrám).
Accommodation: Apartmány vhodné pro pracovníky firem i jednotlivce a skupiny při rekreaci. Podkroví: 7-lůžkový členitý apartmán (vlastní kuchyň a koupelna s vanou), 4-lůžkový pokoj (možnost dalších 2 přistýlek, minikuchyňka, sprchový box), 2-lůžkový pokoj (společné soc. zařízení s apartmánem). V přízemí: 3-lůžkový a 2-lůžkový pokoj (v každém pokoji s kuchyní, společné soc. zařízení a společenská místnost). Na všech pokojích je TV a připojení na Internet. Kuchyně jsou kompletně vybavené (lednička, mikrovlnka, pračka atd.). Parkování ve dvoře. Venkovní posezení, gril, sklepní vinárna s barem obložená dřevem.
Price: Celoročně: 1 noc 300 Kč/os, 2 a více nocí 250 Kč/os/noc. Ceny platí i při ubytování jen 1 osoby na pokoji. Při větším počtu ubytovaných minimálně na měsíc v kuse 150 Kč/os/noc.
Address: Apartmány (ubytování v soukromí), Aranka Kopecká, Francouzská 1398, 439 01 Žatec
Update:

Reviews of accommodation

Do you have any experience with this accommodation?
Please share your experiences with others.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

100 % (17. 4. 2012, 16.32)
User was staying here from 12th March 2012 to 8th April 2012.
mohu to hodnotit jen kladně ,krásné prostředí čisto na jedničku a myslím že ta cena je nízká těžko bych se tak levně někde ubytovala já i moje známí byli nadmíru spokojeni a věřím že se budem vracet rádi ,majitelka vstřícná ,milá a ochotná ,vybavení na vyšší úrovni je tam vše co člověk potřebuje využili jsme i saunu což je super,krásné posezení venku i grilování moc děkujem za pobyt stálo to za to ,že je stále obsazeno se ani nedivíme
(17. 4. 2012, 12.54)
Obvykle dole akce nedělám, pokavaď jsou zde hosté. To mě opravdu mrzí. Je to však půl roku nazpět, tak si to již přesně nevybavuji. Co se týká fotografií, tak na tomto serveru jsou fotografie jen čtyři, ale spodní pokoje jsou nové a velmi útulné. Soc. zařízení je zde společné (pro dva malé pokoje - 5 lidí) a zákazník je na to vždy upozorněn. Cena 250,- Kč je odpovídající ne-li nízká vzhledem k tomu, že každý pokoj má svou lednici, televizi, možnost vlastního vaření, připojení na internet. V mém penzionu se ubytuje měsíčně asi 60 až 80 lidí, mám stále plno, což by tak nebylo, kdyby to zde vypadalo, tak jak popisujete.
30 % (13. 4. 2012, 20.00)
User was staying here from 27th October 2011 to 29th October 2011.
Bohužel nás téměř po celou noc rušila soukromá akce paní majitelky, byli velmi hluční ve vedlejší místnosti, byli jsme zde s dítětem, po první noci jsem byla rozhodnutá, že druhou už strávím jinde! Myslím, že toto by se stávat nemělo - pokud tam má paní ubytované hosty!!!!! Všichni používali á 10 min. naše společné WC + koupelnu asi tak do 5 hod. ráno! Byl to pro mě otřesný zážitek! To, co má paní nafoceno, je zřejmě ten velký apartmán, to ostatní vypadá trochu jinak, připadali jsme si jako v garáži, malé úzké okénko - nešlo vyvětrat, málo světla, a o soc. zázemí pro 2 apartmány ani nemluvě - do ničeho podobného už bych nešla.

Localization of accommodation

Accommodation on map

Toggle map: OpenStreetMap | Google + StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Apartments Aranka Kopecká, Žatec
Include toll roads: yes no
Loading Street View...