CheapAccom.net - The greatest catalogue of cheap accommodation in Czechia and Slovakia
Zakarpatská Ukrajina - kouzelný kraj
cheap accommodation
Bohemia - accommodation Moravia - accommodation Slovakia - accommodationGuest houses - Poloniny

(bed and breakfasts, B&Bs)

» » guest houses

Display map of guest houses in recreation area Poloniny
Recreation area: Poloniny (Page 1/2)Show page: 1 | 2
- %Rezydencja Bukowy Dwór (620 m), Czarna - Rabe
Bieszczady / Poloniny / Lake Solina / Gory Sanocko-Turczanskie Show on the map
Telephonemob. +48 601 063 547, +48 606 739 957 info@bukowydwor.pl
Location: V malebném podhůří Bieszczad, na polosamotě ukryté v zeleni mezi stromy, u vesničky Rabe, kousek od hlavní cesty. Výborný výchozí bod pro výlety na kolech. Východiska na Bieszczadské poloniny (Ustrzyki Górne atd.) jsou dostupné i autobusem (zastávka 700 m). Stáj huculských koní 2 minuty pěšky. Solinské jezero (koupání, plavba lodí) 18 km. Možnost výletů na Ukrajinu, hraniční přechod Krościenko - Chyriv 22 km.

Accommodation: Penzion s rozlehlým pozemkem a komplexem 4 budov, nově vybudovaných ve východohaličském stylu, zachovávajících krajinný ráz a vhodně zapadajících do zdejší přírody. V penzionu jsou pokoje Komfort (2x2 lůžka), prostorné pokoje Lux s balkonem (4x2 lůžka) i mezonetové apartmány (1x2, 1x3 lůžka). Na všech pokojích je vlastní soc. zařízení, TV, lednička, varná konvice, fén a WiFi. Malé fitness, ping-pong, stolní fotbal, finská sauna, travnaté hřiště, jezírko. Možnost snídaní i večeří za využití místních eko produktů. K dispozici garáž pro kola a základní servisní vybavení (jsme *bikers friendly*). Poskytneme mapy, průvodce i poradíme s plánováním tras.

Price: Pokoje: 2-lůžkový Komfort 125 zł/pokoj/noc, 2-lůžkový Lux 140 zł/pokoj/noc. Apartmány: 2-lůžkový 275 zł/apartmán/noc, 3-lůžkový 320 zł/apartmán/noc. Přistýlka 45 zł/noc (v pokojích Lux a apartmánech). Děti do 3 let bezplatně. Rekreační poplatek 1,50 zł/os/noc. Snídaně 25 zł, večeře 35 zł. Ceny jsou platné celý rok. Mimo letní prázdniny a svátky každá 5. noc zdarma! V ceně je půjčení horských kol, WiFi, fitness, denní úklid pokojů, DPH.

Notices: Fotografie: Robert Vystrčil, 2013 Paid advertisement.

more info...Update: 2nd August 2013   Number of beds: 17 Beds with access without barriers: ?

- %Ubytovanie U Ľubky, Kolbasov
Bukovec Mountains / Poloniny Show on the map
Telephonemob. +421 905 292 977 ubytovanieulubky@post.sk
Location: V Poloninách, na začiatku obce Kolbasov. Autobus 100 m. V okolí Kolbasova sú drevené pravoslávne kostolíky (Hrabová Roztoka, Ruská Roztoka, Ruský Potok, Topoľa, Uličské Krivé, Šmigovec), najvýchodnejšia obec Slovenska Nová Sedlica (22 km), najvyšší vrch Bukovských lesov Kremenec, v Topoli (12 km) najvyššie položený vojenský cintorín na Hodoší, časť obnovenej Arpádovej línie, astronomické observatórium v Kolonickom sedle, rekreačná oblasť Rybníky v Snine, Sninský kameň, Morské oko, vodná nádrž Starina, v Uliči (7 km) lyžiarsky vlek. Kolbasov sa nachádza v parku tmavej oblohy Poloniny. Okolie je vhodné na návštevu neďalekej Ukrajiny a Poľska na bicykloch.

Accommodation: Privát s kapacitou 9 lôžok. Dve izby, sociálne zariadenie, komora a vybavená kuchyňa (mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, chladnička). Pred domom je veľká záhrada s možnosťou stanovania a športových hier. Možnosť požičania spacích vakov. Ubytovanie bolo uvedené do prevádzky 01.01.2010.

Price: Leto (mesiace 05-08): 11 EUR/os/noc, min. 2 osoby na izbe, min. 2 noci. Zima (mesiace 09-04): 13 EUR/os/noc, min. 2 osoby na izbe, min. 2 noci. Dieťa do 3 rokov zdarma bez nároku na lôžko. Pes 6 EUR/pobyt. Ceny sú konečné (obsahujú aj posteľné oblečenie, rekreačný poplatok, energie a parkovné). Akcia pre cykloturistov: zľava 10 %.

Notices: Paid advertisement.

more info...Update: 2nd August 2017   Number of beds: 9 Beds with access without barriers: 0

- %Guest house a hostinec Beskyd, Nová Sedlica
Bukovec Mountains / Poloniny / Bieszczady Show on the map
Telephonemob. +421 911 339 097 ubytovanie@hostinec-beskyd.sk
Location: V krásnom horskom prostredí Národného parku Poľoniny, v Novej Sedlici - najvýchodnejšej obci Slovenska, pri hraniciach s Poľskom a Ukrajinou. Autobusová zastávka 130 m. Nádherná príroda v okolí ponúka množstvo zážitkov spojených s oddychom, turistikou aj cykloturistikou. Môžete navštíviť drevené kostolíky, lyžovať (vlek Ulič 13 km), loviť ryby (jazierko 1 km), zbierať lesné plody. Hraničný trojbod Kremenec (1.221 m) 10 km. Najväčšia vodná nádrž na pitnú vodu na Slovensku Starina 35 km.

Accommodation: Penzión s pohostinstvom a možnosťou ubytovania pre 9 osôb. V penzióne sú 3 izby (1x1, 2x2 lôžka) a jeden 4-lôžkový apartmán. Každá izba aj apartmán majú vlastné soc. zariadenie (WC, sprcha, umývadlo). V apartmáne je aj kuchynský kút (varná kanvica, mikrovlnka). Na spoločnej chodbe je chladnička s mrazničkou, kuchynská linka, varná kanvica, mikrovlnka, varná doska, keramická dvojplatňa. V hostinci je terasa a záhradné sedenie. Pre ubytovaných hostí altánok a ohnisko s možnosťou opekania.

Price: Celoročně: izby 12 EUR/os/noc (aj pri ubytovaní iba 1 osoby), apartmán 15 EUR/os/noc (min. 2 osoby), deti do 3 rokov zdarma (bez nároku na lôžko). Ceny sú konečné (vrátane rekreačného poplatku 0,70 EUR/os/noc, postelnej bielizne aj energií) a platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc (aj v hlavnej sezóne). Po dohode ponúkame raňajky a večeru.

Notices: Paid advertisement.

more info...Update: 2nd June 2017   Number of beds: 9 Beds with access without barriers: ?

- %Guest house Obšitník, Adidovce
Laborec Highlands / Poloniny / Bukovec Mountains / Vihorlat Mountains Show on the map
Telephonemob. +421 907 978 577, +421 905 614 705 info@penzion-obsitnik.sk
Location: V oblasti Nízkych Beskýd, v blízkosti Národného parku Poloniny, v malej dedinke Adidovce. 14 km od Humenného (autobus každé 2 hodiny), 15 km od Sniny. Nádherná príroda, turisti tu nechodia, príležitosť pre tých, ktorí vyhľadávajú pokoj a chcú poznávať neobjavené kraje.

Accommodation: Penzión: kapacita 15 osôb, 400 m2 úžitkovej plochy plus dvojgaráž. Priestranná vstupná hala (stolovanie pre 20 osôb, príjemné posedenie pri kachľovej peci s krbom). Päť 2-posteľových izieb s vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a WC. Miestnosť k spoločenským hrám či relaxačným posedeniam. V záhrade je možnosť grilovania i hier pre detí. Na požiadanie zorganizujeme oslavy s hudbou a miestnymi špecialitami. Súsedný dom: rodinný dom so štyrmi 2- a 3-posteľovými izbami, spoločenská miestnosť s kozubom (zariadená v poľovníckom štýle), spoločná kúpelňa a WC, kuchyňa. V záhrade miesto na grilovanie i priestor pre loptové hry.

Price: Penzión: celoročne 17 EUR/os/noc vrátane raňajok, aj pri ubytovaní iba 1 osoby iba na 1 noc. Deti do 6 rokov bezplatne. Parkovanie bezplatne, v garáži 8 EUR/deň. Súsedný dom: v lete 12 EUR/os/noc (min. 2 osoby, min. 1 noc), raňajky 2 EUR, v zime iba po dohode. Ceny sú konečné (zahrnujú všetky poplatky i posteľnú bielizeň).

Notices: Paid advertisement.

more info...Update: 2nd May 2017   Number of beds: 25 Beds with access without barriers: ?

- %Guest house Luki, Zemplínske Hámre
Vihorlat Mountains / Laborec Highlands / Poloniny / Bukovec Mountains Show on the map
Telephonemob. +421 908 323 869, +421 903 160 345 penzion.luki@szm.sk
Location: V centre obce Zemplínske Hámre. Zastávka autobusu 20 m. V blízkosti pri krásnom parku s fontánou sa nachádza obecné múzeum, hámor s vodným náhonom, vysoká pec, drevená zvonica a iné. Vhodné východisko pre horské túry na Sninský kameň, Morské oko či vrch Vihorlat. Kúpanie: v obci detský a plavecký bazén, Sninské rybníky, biokúpalisko. Lyžovanie: vlek Parihuzovce, Danová, Chlmec.

Accommodation: Penzión s rodinnou atmosférou, so 6 izbami (3x 2-lôžková s prístelkou, 2x 3-lôžková, 1x 4-lôžková) a apartmánom. Všetky izby aj apartmán majú TV, rádio a samostatnú kúpeľňu a WC, v 4-lôžkovej izbe je aj chladnička, mikrovlnka a rýchlovarná kanvica. Salónik pre rodinné oslavy, pracovné posedenia a biliard (pre ubytovaných zadarmo). Pri penzióne sa nachádza letná terasa. K dispozícii je gril. WiFi pripojenie na internet v celom penzióne. Penzión aj parkovisko sú monitorované kamerovým systémom.

Price: Celoročne: 1 osoba na izbe 12 EUR/noc, 2 osoby 10 EUR/os/noc, 3 osoby 9 EUR/os/noc, 4 osoby 8 EUR/os/noc, apartmán 25 EUR/2 osoby/noc (4 osoby 32 EUR/apartmán/noc). Ceny sú konečné (vrátane DPH a poplatku obci) a platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc. Pri ubytovaní viac ľudí na 3 a viac nocí možnosť zliav.

Notices: Paid advertisement.

more info...Update: 2nd June 2017   Number of beds: 21 Beds with access without barriers: 0

- %Hotel Shulc, Mizhhirya
Ukrainian Carpathians / Poloniny / Polonyna Borzhava / Verchovina / Synevir Lake Show on the map
Telephonemob. +380 971 834 077, +380 951 350 686 shulc_hotel@ukr.net
Location: V horském městečku Mižhirja schovaném mezi poloninou Boržava a horami Siněvirského národního parku. Hotel stojí v boční ulici, asi 500 m od centra a 950 m od autobusového nádraží (směrem na obec Sojmy).

Accommodation: Penzion (hotel) nově otevřený v roce 2016, s kapacitou 30 lůžek. Pokoje mají vlastní koupelnu, klimatizaci a TV s plochou obrazovkou. 5 pokojů je provedeno v eko-stylu (ve dřevě), 5 pokojů v současném evropském stylu. Bezplatné WiFi připojení. Možnost přípravy jídel ve společné vybavené kuchyňce. V penzionu není restaurace, možnost cenově zvýhodněných snídaní v partnerské restauraci 1 km od hotelu. Bezplatné parkování v areálu. Vedle penzionu je upravená zahrada s venkovním posezením a grilem. Ruská sauna.

Price: Léto: 2-lůžkový pokoj 580 UAH/pokoj/noc, 3-lůžkový pokoj 800 UAH/pokoj/noc, 4-lůžkový pokoj 1.150-1.270 UAH/pokoj/noc (luxusní 1.400 UAH/pokoj/noc). Snídaně v restauraci (1 km) 50 UAH. Ceny jsou konečné (včetně povlečení, energií a všech poplatků).

Notices: Paid advertisement.

more info...Update: 2nd September 2016   Number of beds: 30 Beds with access without barriers: 0

- %Turystychnyj kompleks Bilovoddya, Silj
Ukrainian Carpathians / Poloniny / Smooth Polonyna (Polonyna Rivna) / Bukovec Mountains Show on the map
Telephonemob. +380 508 655 909, +380 502 069 911 book@bilovoddya.com.ua
Location: U břehu řeky Už, v obci Sil v Užanském národním parku, v krásném prostředí ukrajinských Karpat. Dřevěný kostel 700 m. Vlaková zastávka 1,8 km (nádherná trať Užhorod - Sjanky přes tzv. ukrajinský Semmering). V blízkém okolí značené turistické trasy (na horu Javorník s turistickou chatou, na horu Stinka s místem pádu meteoritu atd.).

Accommodation: Penzion s kapacitou 24 lůžek v pokojích v evropském stylu. Na každém pokoji (kromě pokojů Ekonom) je balkón nebo terasa, výhled na hory, TV-SAT, vlastní koupelna (s vanou nebo sprchou), Wi-Fi internet. Pokoje jsou několika druhů: Ekonom (2x2 lůžka, společná koupelna pro oba pokoje), Standard (3x2 lůžka), Pololux (2x3 lůžka), Premium Lux (2x4 lůžka). Společná hala s posezením u krbu a TV. Standardně se nabízí snídaně, po dohodě možnost obědů či večeří. V areálu je možnost parkování, hřiště (volejbal), pramen minerální vody, sauna, dětské hřiště, altánky s grilem a možnost koupání v řece Už. Půjčovna kol, lyží i horolezeckého vybavení.

Price: Ceny jsou včetně snídaní! Léto a mimosezóna: pokoje Ekonom 450 UAH/pokoj/noc, Standard 550 UAH/pokoj/noc, Pololux 750 UAH/pokoj/noc, apartmán Premium Lux 1.000 UAH/apartmán/noc.

Notices: Jazyky: ukrajinština, ruština. Odkaz do mapy je přesný. Paid advertisement.

more info...Update: 2nd October 2017   Number of beds: 24 Beds with access without barriers: 0

- %Zhandarmska uprava, Kolochava
Ukrainian Carpathians / Poloniny / Synevir Lake / Red Polonyna (Polonyna Krasna) / Gorgany Show on the map
Telephonemob. +380 673 056 024 (Oles), +380 679 375 847 (Valeryj Tumarec), +380 677 132 047 (Natalie Tumarec) olior@ukr.net
Location: V Koločavě, v centru obce u hlavní silnice. Koločava je rozlehlá horská vesnice na okraji Siněvirského národního parku, pro Čechy známá především díky místnímu zbojníkovi Nikolovi Šuhajovi. Siněvirské jezero je vzdálené asi 25 km po silnici.

Accommodation: Penzion s kapacitou 55 osob ve 23 pokojích. V přízemí objektu je krčma s posezením až pro 100 lidí a bohatou nabídkou jídel, zakarpatské i české kuchyně. V patře se nachází pokoje pro hosty. Pokoje se společnými sprchami a WC na chodbě: 7x 2-lůžkový (z toho 5 má manželskou postel), 6x 3-lůžkový, 1x 4-lůžkový. Pokoje s vlastní koupelnou (nejsou nabízeny v zimě): 7x 2-lůžkový (z toho 6 má manželskou postel), 1x 3-lůžkový. Možnost připojení na Internet (WiFi). Penzion i jeho restaurace jsou častou zastávkou zájezdů z České republiky, bez problémů se zde domluvíte česky. Nabízíme i dopravu mikrobusy po Zakarpatí nebo výjezd Zilem na poloniny nad Koločavou.

Price: Pokoje bez koupelny: 150 UAH/os/noc, i při ubytování jen 1 osoby na pokoji. Pokoje s koupelnou (2-lůžkové): 300 UAH/pokoj/noc. Snídaně (vaječina, salát, káva nebo čaj) od 60 UAH. Povlečení je v ceně. Ceny jsou platné po celý rok, i při ubytování jen na 1 noc.

Notices: Jazyky: čeština, slovenština, ukrajinština, ruština. Odkaz do mapy je přesný. Fotografie: Robert Vystrčil, 2013.

more info...Update: 1st October 2017   Number of beds: 55 Beds with access without barriers: 0

- %Hotel, kemp a restaurace U Leva, Pylypets
Ukrainian Carpathians / Poloniny / Polonyna Borzhava / Verchovina Show on the map
Telephone+380 314 625 219, mob. +380 501 010 775 u-lewa@i.ua
Location: V údolí mezi majestátnou poloninou Boržavou a malebným pohořím Verchovina. U silnice z Volovce do Mižhirji, mezi lyžařskými a turistickými středisky Podobovec a Pylypec, u odbočky na vesničku Roztoka. Výborné podmínky na cyklistiku na horských kolech a na turistiku, v zimě sjezdové lyžování či výlety na sněžnicích. V okolí malebné vesničky s dřevěnými kostelíky.

Accommodation: Hotel: Hlavní budova s pokoji s vlastním soc. zařízením (teplá voda), v každém pokoji postele s dobrou matrací, TV, skříně, noční stolky, křesla. V dřevěném domku vedle hlavní budovy je v přízemí sauna, v patrech exotické pokoje s různými suvenýry. Pokoje jsou 2- až 3-lůžkové, celkem jich je 12. WiFi zdarma. Kemp: krásně posečená travička na umístění stanů kolem řeky, zdroj pitné vody, udržované suché WC, umývání vodou z řeky (zařízení na způsob sprchy). Restaurace s tradiční Zakarpatskou stravou a alko i nealko nápoji. Obsluha nosí trička s českou a ukrajinskou vlajkou na důkaz přátelství mezi těmito krajinami.

Price: Hotel - léto: se snídaní 10 EUR/os/noc (290 UAH/os/noc). Hotel - zima (16.01.-15.03.): se snídaní 15 EUR/os/noc (450 UAH/os/noc). Hotel - Nový rok (29.12.-15.1.): se snídaní i večeří 600 UAH/os/noc. Kemp: ve vlastním stanu cca 50 UAH/os/noc (za stan se nic nepřiplácí). Pro skupiny 15 a více osob možnost slev. Povlečení i energie jsou v ceně. Ceny platí i při ubytování jen 1 osoby na pokoji.

Notices: Jazyky: čeština, slovenština, ukrajinština, ruština. Odkaz do mapy je jen přibližný. Foto: R. vystrčil (2009) a kemp U Leva.

more info...Update: 1st August 2017   Number of beds: 32 Beds with access without barriers: 0

- %Smerekova chata, Rakhiv
Ukrainian Carpathians / Poloniny / Svydovets / Rakhiv Mountains / Chornohora (Black Mountain) / Munţii Maramureşului Show on the map
Telephone+380 313 221 292 (i fax), mob. +380 969 647 603, +380 965 329 731 v.khoma@gmail.com
Location: V Rachově, na okraji centra, u tržnice na ulici Ševčenka. 200 m od hlavní ulice s restauracemi a 600 m od vlakového a autobusového nádraží Rachiv. Rachov je dobrým výchozím bodem pro výlety na Svidovec, Černou horu (včetně Hoverly, nejvyšší ukrajinské hory) i Rachivské hory.

Accommodation: Stylový penzion. Hlavní budova z roku 2002 + nová přístavba (srub) kompletně provedená ve dřevě z roku 2010. Pokoje jsou s vlastní TV a vlastním soc. zařízením nebo společným WC a sprchou pro dva pokoje. V novém srubu jsou čtyři 2-lůžkové pokoje s vlastním soc. zařízením (masážní sprcha, sušič ručníků, desinfikované wc i bidet). Parkoviště na oploceném dvoře. Internet (WiFi). Teplá voda po celý den. Společná vybavená kuchyňka a jídelna s TV, DVD a minibiliárdem.

Price: Celoročně: 1-3 noci 150 UAH/os/noc, 4 a více nocí 135 UAH/os/noc. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků, povlečení, energií i zimního vytápění) a platí ve všech pokojích penzionu. Při ubytování jen 1 osoby na pokoji příplatek 30 %.

Notices: Jazyky: ukrajinština, ruština, angličtina. Poloha v mapě je přesná. Fotografie: Robert Vystrčil, 2010.
Majitelé chaty jsou vzdělaní lidé, snaží se turistům vyjít vstříc a pomoci, ubytování zde doporučuji (poznámka autora LevneUbytovani.net).

more info...Update: 1st August 2017   Number of beds: 20 Beds with access without barriers: 0

Recreation area: Poloniny (Page 1/2)Show page: 1 | 2

C h o i c e
Main page - accom
Bohemia
Moravia
Slovakia
Ukraine
Poland
Hungary
Searching
Tips for trips
Accom in the world
Advertisement
About project
Contact

L a n g u a g e
česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
русская версия deutsche Version magyar verzió english version

L o g i n
Log in
New user

Q u a l i t y
Quality is our goal!
Did you find
some inaccuracy?
Inform the administrator

F a c e b o o k

I  c o - o p e r a t e  w i t h
Hiking.Sk

Duše Karpat

Another links

Design: Z. Reichl a R. Vystrčil