CheapAccom.net - The greatest catalogue of cheap accommodation in Czechia and Slovakia
Zakarpatská Ukrajina - kouzelný kraj
cheap accommodation
Bohemia - accommodation Moravia - accommodation Slovakia - accommodationRecreation centers - White Carpathians

» » recreation centers

Display map of recreation centers in recreation area White Carpathians
Recreation area: White Carpathians (Page 1/1)Show page: 1
- %Recreation center RSMS, Senica - Kunov
Kunovská priehrada / White Carpathians / Zahorie / Myjavská pahorkatina Show on the map
Telephone+421 907 266 429 objednavky@rsms.sk
Location: Pri Senici, priamo v rekreačnej oblasti Kunovská priehrada na pieskovej pláži. Autobus 1 km, vlaková zastávka 8 km.

Accommodation: Rekreačné zariadenie s prevádzkou počas letnej sezóny (mimo nej len pre skupiny na objednávku). Chatky OKAL (8x, celkom 32 lôžok): chatky sú 4-lôžkové, vybavené izbou s TV a kuchynkou (vybavenie), s chladničkou a varičom, vlastné soc. zariadenie, sprcha. Vedľa chatiek malá spol. miestnosť s kuchynkou a TV (25 miest), záhradné sedenie, ohnisko.

Price: Chatky OKAL: 9 EUR/os/noc, vykurovacie obdobie 10 EUR/os/noc (min. 2 osoby v chatke, i jen na 1 noc). Rekreačný poplatok mestu Senica 0,40 EUR/os/deň (osoba nad 18 rokov).

more info...Update: 1st December 2017   Number of beds: 32 Beds with access without barriers: 0

- %Recreation center Skaličan, Skalica - Zlatnícka dolina
Zahorie / White Carpathians Show on the map
Telephone+421 346 646 836 (i fax), mob. +421 905 237 568 skalican@skalican.com
Location: V prekrásnom prostredí Bielych Karpát v prímestskej rekreačnej oblasti Skalice Zlatnícka dolina s veľkým prírodným kúpaliskom, futbalovým ihriskom, turistickými chodníkmi, lyžiarskym svahom s vlekom. Autobusová a železničná stanica v Skalici 5 km. V lete pravidelná autobusová linka zo Skalice do Zlatníckej doliny. Priamo pred rekreačným strediskom sa nachádza štýlová Skalická koliba.

Accommodation: Rekreačné stredisko: jednoduché ubytovanie, vhodné pre školy v prírode, letné detské rekreácie, športové hry. 2- a 3-lôžkové izby v hlavnej budove (celkom 134 lôžok, celoročne) + 5-miestne zruby (cez leto). Spoločné sociálne zariadenie. Tenisové ihrisko, sauna, volejbalové ihrisko, ruské kuželky, stolný tenis, spoločenské priestory, učebne, TV miestnosti, požičovňa horských bicyklov. Chaty (2x): každá chata je pre 10 osôb, vhodné pre širokú verejnosť. V chate je kuchynka s jedálenským kútom, obývačka s TV, dve 2-lôžkové a jedna 4-lôžková izba, kúpeľňa (WC + sprchovací kút). V jednej chate je suchá sauna.

Price: Školy v prírode a letné tábory: 10,16-12,00 EUR/os/noc (v cene je aj celodenná strava a pitný režim). Chata (10-lôžková): 1 noc 80 EUR/chata, 2-4 noci 60 EUR/chata/noc, 5 a viac nocí 50 EUR/chata/noc. Ceny sú platné celoročne okrem Silvestra (cez Silvester je cena dvojnásobná). Ceny sú konečné (vrátane postelnej bielizne, DPH a všetkých poplatkov). Special offer only for visitors of CheapAccom.net (LevneUbytko.net)!Mentioned prices are reduced against common prices of accommodation.
Entrepreneur of accommodation guaranteed the price for visitors of CheapAccom.net (LevneUbytko.net).
If you want the discount, say that you came from the web CheapAccom.net (LevneUbytko.net).
If entrepreneur of accommodation don

Notices: Stredisko bude od konca sezóny 2015 uzatvorené.

more info...Update: 1st April 2015   Number of beds: 214 Beds with access without barriers: 56

- %Recreation center Cementár (380 m), Beluša - Belušské Slatiny
Strážovské vrchy / White Carpathians Show on the map
Telephone+421 42 4624 679, mob. +421 908 677 956 kebisek.o@pcla.sk
Location: V rekreačnom stredisku Belušské Slatiny v Strážovských vrchoch, mimo hlavnú komunikáciu, pri ceste z osady Čerencové (súčasť dediny Beluša) na vrchol Jurové. Horská dedina Mojtín 9 km (lyžiarske stredisko 10 km, cesta prechádza tiesňavou Slatinského potoka - Belušské vráta). Možnosť turistických výletov - napr. dominantný dolomitový vrchol Ostrá Malenica (909 m) do 10 km.

Accommodation: Rekreačné a školiace stredisko s celoročnou prevádzkou pre širokú verejnosť. Možnosť ubytovania pre 45 osôb v prevážne 2-lôžkových izbách. V stredisku je reštaurácia s poľovníckym motívom, letný altánok s krbom pre 45 ľudí, konferenčná miestnosť pre 50 ľudí (vybavená prezentačnou technikou), bowling, sauna, biliard, stolný tenis. Súčasťou vonkajšieho areálu je športový areál (tenis, minigolf) a detské ihrisko. Možnosť poriadaní školení, konferencií, osláv a pracovných stretnutí.

Price: Celoročne: izba bez soc. zariadenia 15 EUR/os/noc (iba 1 noc 18 EUR/os), izba standard (2-lôžková) 20 EUR/os/noc (iba 1 noc 25 EUR/os), izba lux (2-lôžková) 25 EUR/os/noc (iba 1 noc 30 EUR/os), apartmán 30 EUR/os/noc (iba 1 noc 40 EUR/os). Rekreačný poplatok 0,30 EUR/os/noc. Pre skupiny nad 30 osôb zľava cca 5 EUR/os/noc. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba 1 osoby na izbe.

more info...Update: 1st April 2015   Number of beds: 45 Beds with access without barriers: ?

- %Recreation center Monte Lope, Lopeník
White Carpathians / Moravské Kopanice / Moravian Slovakia / Aquapark Uherský Brod Show on the map
Telephonemob. +420 606 391 995 info@montelope.info
Location: Na kraji horské obce Lopeník pod Mikulčiným vrchem v Bílých Karpatech. Autobusová zastávka je přímo před střediskem. V blízkosti je mnoho lákadel na léto i zimu: rozhledna na Velkém Lopeníku, aquapark v Uherském Brodě, lyžařské vleky.

Accommodation: Rekreační středisko s chatovým táborem. Letní chatkový tábor je v provozu od 01.05. do 30.10. a nabízí 4-lůžkové chatky (patrové postele) s verandou (celkem 80 lůžek). Společné sociální zařízení. Pergola s posezením, ohniště, venkovní bazén, víceúčelové hřiště, břízový lesík a různá přírodní zákoutí. V hlavní budově střediska je velká jídelna, kuchyň, restaurace (40 míst) a zasedací místnost s TV, videem, satelitem a CD přehrávačem (možnost vlastní diskotéky). Lovecký salónek pro 30 osob s výčepem a krbem. Poskytujeme masáže, meditace, aromaterapie, čištění čaker, bylinné koupele atd.

Price: Chatky (1.5.-30.10.): s povlečením 200 Kč/os/noc (děti do 12 let 150 Kč/noc), s vlastním spacákem 180 Kč/os/noc (děti do 12 let 130 Kč/noc). Ceny jsou konečné (zahrnují všechny poplatky) a platí i při ubytování jen 1 osoby na chatce, i jen na 1 noc. Pro hromadné akce možnost slev.

more info...Update: 1st April 2013   Number of beds: 80 Beds with access without barriers: 0

Recreation area: White Carpathians (Page 1/1)Show page: 1

C h o i c e
Main page - accom
Bohemia
Moravia
Slovakia
Ukraine
Poland
Hungary
Searching
Tips for trips
Accom in the world
Advertisement
About project
Contact

L a n g u a g e
česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
русская версия deutsche Version magyar verzió english version

L o g i n
Log in
New user

Q u a l i t y
Quality is our goal!
Did you find
some inaccuracy?
Inform the administrator

F a c e b o o k

I  c o - o p e r a t e  w i t h
Hiking.Sk

Duše Karpat

Another links

Design: Z. Reichl a R. Vystrčil