CheapAccom.net - The greatest catalogue of cheap accommodation in Czechia and Slovakia
Zakarpatská Ukrajina - kouzelný kraj
cheap accommodation
Bohemia - accommodation Moravia - accommodation Slovakia - accommodationCheap accommodation - White Carpathians

Display map of accommodation in recreation area White Carpathians
Recreation area: White Carpathians (Page 3/5)Show page: 1 | 2 | 3 | 4 | 5
- %Pastoračné centrum sv. Vendelína, Zubák
White Carpathians / Javorníky Mountains Show on the map
Telephonemob. +421 917 350 222 vladimir.tomas@gmail.com
Location: Pri kostole v obci Zubák pri hraniciach s Českom, v zalesnenej Zubáckej doline v severnej časti Bielych Karpát. Cez Zubák vedie turistický chodník od zrúcaniny hradu Lednica do Záriečia. Na rozhraní obcí Dohňany a Zubák je postavená rozhľadňa Tlstá hora, z ktorej je prekrásny výhľad na Púchovskú dolinu. Na konci Zubáku je obora s diviakmi. Na Lednických Rovniach je kúpalisko, v Nimnici pri Púchove sú kúpele.

Accommodation: Fara s pastoračným centrom s ubytovaním najmä pre kresťanské detské tábory, animátorské školy a duchovné obnovy, ale aj pre rodiny. V objekte je prísne zakázané fajčiť a požívať alkoholické nápoje! V spodnej časti centra sú nové soc. zariadenia a 8-lôžková izba s novým nábytkom. Vrch nie je prerobený, je tam spoločenská miestnosť, plne vybavená kuchynka a dve spálne. Pre tábory je možné zabezpečiť stravu. Pri centre je malý altán, veľký altán (pec s krbom a možnosť premietania letného kina), detské ihrisko a telocvičňa (vo výstavbe). Nad kostolom je malé futbalové ihrisko. Ubytovaní potrebujú spacák alebo deku. Povinné je prezúvanie a triedenie odpadu.

Price: Leto (mesiace 04-09): 4 EUR/os/noc. Zima (mesiace 10-03): 5 EUR/os/noc. Zapožičanie vankúše a deky: 1-2 noci 0,50 EUR/os/pobyt, 3 a viac nocí 1 EUR/os/pobyt. Stravovanie (nahlásenie min. mesiac vopred): 6 EUR/deň. Energie sú v cene. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc. Minimálny počet osôb nie je stanovený.

more info...Update: 1st April 2016   Number of beds: 40 Beds with access without barriers: 0

- %Pastoračný dom, Horná Breznica
White Carpathians / Javorníky Mountains Show on the map
Telephonemob. +421 917 350 222 vladimir.tomas@gmail.com
Location: V centre Hornej Breznice v Bielych Karpatoch, za kaplnkou Panny Márie, vedľa kostola svätého Cyrila. Možnosť výletov do peknej prírody, napríklad na Lednický hrad.

Accommodation: Pastoračný dom s možnosťou ubytovania pre kresťanské detské tábory, animátorské školy a aj pre rodiny. V dome je prísne zakázané fajčiť a požívať alkoholické nápoje! Na prízemí je spoločenská miestnosť s krbom a TV, v zimných mesiacoch si ubytovaní kúria sami. Na poschodí sú 3 izby na ubytovanie, celkom pre 30-35 ľudí. Spí sa na matracoch, je potrebné priniesť si vlastný spacák alebo deku. Pri dome je priestor pre rôzne hry a futbalové ihrisko.

Price: Leto (mesiace 04-09): 4 EUR/os/noc. Zima (mesiace 10-03): 5 EUR/os/noc. Energie sú v cene. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc. Minimálny počet osôb nie je stanovený.

more info...Update: 1st April 2016   Number of beds: 35 Beds with access without barriers: 0

- %Pastoračné centrum Jonatán, Pruské
White Carpathians / Strážovské vrchy Show on the map
Telephonemob. +421 905 532 597 ivan.knaze@me.com
Location: V centre dediny Pruské, pri františkánskom a farskom kostole, 3,5 km od okresného mesta Ilava. V doline Váhu v podhorí Bielych Karpát. Vršatské Podhradie 6,5 km (východisko na zrúcaninu Vršatec).

Accommodation: Církevné zariadenie s možnosťou ubytovania skupín slušných ľudí (duchovné cvičenia, školenia, letné tábory, skupiny turistov). V centre je celkom 48 miest - 20 v podkroví nad telocvičňou (7x2, 2x3 lôžka), 16 v podkroví nad garážami (3x4 lôžka poschodové) a 12 v suteréne (1x4, 1x8 lôžok). Spoločenská miestnosť, kuchyňa, jedáleň (70 stoličiek), malá klubovňa, telocvičňa s ozvučením. Venkovné ihrisko, ohnisko.

Price: Celoročne: s raňajkami 8 EUR/os/noc, s polpenziou 9 EUR/os/noc, s plnou penziou 10 EUR/os/noc. Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov, posteľnej bielizne aj energií) a platné pri ubytovaní skupín 20 a viac osôb, aj iba na 1 noc.

more info...Update: 1st April 2016   Number of beds: 48 Beds with access without barriers: 0

- %Tourist hostel Bývalé koupaliště, Blatnice pod Svatým Antonínkem
Moravian Slovakia / White Carpathians / Horňácko / Dolňácko Show on the map
Telephonemob. +420 777 793 653 starostka@obecblatnice.cz
Location: U areálu bývalého koupaliště na okraji vinařské obce Blatnice pod Svatým Antonínkem na Slovácku, u silnice směrem na vesničku Blatnička. Autobusová zastávka Blatnice, Vrbové 1 km. Město veselí nad Moravou 8 km.

Accommodation: Turistická ubytovna s celoročním provozem. V ubytovně je 13 pokojů (4x2, 9x4 lůžka), společné sociální zařízení, dvě plně vybavené kuchyňky, společenská místnost s TV a úchovna kol.

Price: Celoročně: 200 Kč/os/noc, i při ubytování jen 1 osoby na pokoji, i jen na 1 noc (i v hlavní sezóně). Při ubytování na celý měsíc 150 Kč/os/noc. Ceny jsou konečné (obsahují i rekreační poplatek, povlečení a všechny energie).

more info...Update: 1st April 2015   Number of beds: 44 Beds with access without barriers: 0

- %Recreation center Skaličan, Skalica - Zlatnícka dolina
Zahorie / White Carpathians Show on the map
Telephone+421 346 646 836 (i fax), mob. +421 905 237 568 skalican@skalican.com
Location: V prekrásnom prostredí Bielych Karpát v prímestskej rekreačnej oblasti Skalice Zlatnícka dolina s veľkým prírodným kúpaliskom, futbalovým ihriskom, turistickými chodníkmi, lyžiarskym svahom s vlekom. Autobusová a železničná stanica v Skalici 5 km. V lete pravidelná autobusová linka zo Skalice do Zlatníckej doliny. Priamo pred rekreačným strediskom sa nachádza štýlová Skalická koliba.

Accommodation: Rekreačné stredisko: jednoduché ubytovanie, vhodné pre školy v prírode, letné detské rekreácie, športové hry. 2- a 3-lôžkové izby v hlavnej budove (celkom 134 lôžok, celoročne) + 5-miestne zruby (cez leto). Spoločné sociálne zariadenie. Tenisové ihrisko, sauna, volejbalové ihrisko, ruské kuželky, stolný tenis, spoločenské priestory, učebne, TV miestnosti, požičovňa horských bicyklov. Chaty (2x): každá chata je pre 10 osôb, vhodné pre širokú verejnosť. V chate je kuchynka s jedálenským kútom, obývačka s TV, dve 2-lôžkové a jedna 4-lôžková izba, kúpeľňa (WC + sprchovací kút). V jednej chate je suchá sauna.

Price: Školy v prírode a letné tábory: 10,16-12,00 EUR/os/noc (v cene je aj celodenná strava a pitný režim). Chata (10-lôžková): 1 noc 80 EUR/chata, 2-4 noci 60 EUR/chata/noc, 5 a viac nocí 50 EUR/chata/noc. Ceny sú platné celoročne okrem Silvestra (cez Silvester je cena dvojnásobná). Ceny sú konečné (vrátane postelnej bielizne, DPH a všetkých poplatkov). Special offer only for visitors of CheapAccom.net (LevneUbytko.net)!Mentioned prices are reduced against common prices of accommodation.
Entrepreneur of accommodation guaranteed the price for visitors of CheapAccom.net (LevneUbytko.net).
If you want the discount, say that you came from the web CheapAccom.net (LevneUbytko.net).
If entrepreneur of accommodation don

Notices: Stredisko bude od konca sezóny 2015 uzatvorené.

more info...Update: 1st April 2015   Number of beds: 214 Beds with access without barriers: 56

- %Sokolovna, Veselí nad Moravou
Moravian Slovakia / Dolňácko / White Carpathians Show on the map
Telephone+420 518 322 806, mob. +420 725 781 202 hlobil.zdenek@centrum.cz
Location: Ve Veselí nad Moravou, na okraji zámeckého parku. Vlakové a autobusové nádraží 600 m.

Accommodation: Možnost přenocování v sokolovně pro nenáročné skupiny sportovců, turistů či mládeže. Pro malé skupinky je možnost využití menší místnosti v prvním poschodí budovy téměř po celý rok. Během prázdnin je navíc možnost přespání i v tělocvičně pro větší skupiny (na přespání slouží žíněnky a spartakiádní léhátka). K dispozici jsou společné sprchy, malá kuchyňka a sportovní využití v celém sportovním areálu.

Price: 50 Kč/os/noc, jen pro skupiny

more info...Update: 1st April 2015   Number of beds: ? Beds with access without barriers: 0

- %Recreation center Cementár (380 m), Beluša - Belušské Slatiny
Strážovské vrchy / White Carpathians Show on the map
Telephone+421 42 4624 679, mob. +421 908 677 956 kebisek.o@pcla.sk
Location: V rekreačnom stredisku Belušské Slatiny v Strážovských vrchoch, mimo hlavnú komunikáciu, pri ceste z osady Čerencové (súčasť dediny Beluša) na vrchol Jurové. Horská dedina Mojtín 9 km (lyžiarske stredisko 10 km, cesta prechádza tiesňavou Slatinského potoka - Belušské vráta). Možnosť turistických výletov - napr. dominantný dolomitový vrchol Ostrá Malenica (909 m) do 10 km.

Accommodation: Rekreačné a školiace stredisko s celoročnou prevádzkou pre širokú verejnosť. Možnosť ubytovania pre 45 osôb v prevážne 2-lôžkových izbách. V stredisku je reštaurácia s poľovníckym motívom, letný altánok s krbom pre 45 ľudí, konferenčná miestnosť pre 50 ľudí (vybavená prezentačnou technikou), bowling, sauna, biliard, stolný tenis. Súčasťou vonkajšieho areálu je športový areál (tenis, minigolf) a detské ihrisko. Možnosť poriadaní školení, konferencií, osláv a pracovných stretnutí.

Price: Celoročne: izba bez soc. zariadenia 15 EUR/os/noc (iba 1 noc 18 EUR/os), izba standard (2-lôžková) 20 EUR/os/noc (iba 1 noc 25 EUR/os), izba lux (2-lôžková) 25 EUR/os/noc (iba 1 noc 30 EUR/os), apartmán 30 EUR/os/noc (iba 1 noc 40 EUR/os). Rekreačný poplatok 0,30 EUR/os/noc. Pre skupiny nad 30 osôb zľava cca 5 EUR/os/noc. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba 1 osoby na izbe.

more info...Update: 1st April 2015   Number of beds: 45 Beds with access without barriers: ?

- %Terénní stanice CHKO Bílé Karpaty - turistická ubytovna, Hrubá Vrbka
White Carpathians / Moravian Slovakia / Horňácko Show on the map
Telephone+420 518 329 798 hruba.vrbka@iol.cz
Location: V centru malé vesničky Hrubá Vrbka v Bílých Karpatech. Autobusová zastávka je vedle ubytovny, vlaková zastávka Velká nad Veličkou 3,1 km. V okolí možnost pěších i cyklistických výletů kopcovitou krajinou moravské i slovenské části Bílých Karpat. Větrný mlýn v Kuželově 2,8 km.

Accommodation: Turistická ubytovna s celoročním provozem. Možnost přenocování ve dvou 4-lůžkových pokojích (každý s vlastní koupelnou) nebo v noclehárně pro 18 osob (velká místnost pro spaní s vlastním spacákem na 18 matracích). Na každém patře je malá kuchyňka pro vlastní vaření. Velká společenská místnost. V ubytovně je možnost úschovy kol.

Price: Celoročně: pokoje 200 Kč/os/noc (včetně povlečení), noclehárna (matrace) 100 Kč/os/noc. Ceny platí i při ubytování jen 1 osoby na pokoji (neobsazená lůžka se nehradí), i jen na 1 noc.

more info...Update: 1st March 2015   Number of beds: 26 Beds with access without barriers: ?

- %Tourist hostel Obchodní akademie, Veselí nad Moravou
Moravian Slovakia / Dolňácko / White Carpathians Show on the map
Telephone+420 518 390 194, mob. +420 602 574 315 ubytovna@oaveseli.cz
Location: Na okraji Veselí nad Moravou, v areálu střední školy. Přímo před budovou je autobusová zastávka Veselí nad Moravou, železárny. Vlakové nádraží 1,2 km. Přístav na Baťově kanálu 1,9 km.

Accommodation: Turistická ubytovna s celoroční kapacitou 90 lůžek v pokojích hotelového typu, v budově školy. Pokoje jsou 1-, 2- a 3-lůžkové s vlastní koupelnou, WC, ledničkou, vařičem a rychlovarnou konvicí. Na každém patře budovy je společná kuchyňka. Společenská místnost s TV a WiFi internetem. Parkování přímo u ubytovny. Možnost stravování i pro cizí strávníky ve školní jídelně v 1. patře budovy Obchodní akademie.

Price: Celoročně: 280 Kč/os/noc, i při ubytování jen 1 osoby na pokoji, i jen na 1 noc. Při pobytu většího počtu osob na 4 a více nocí možnost slevy. Cena je konečná (včetně všech poplatků, povlečení, úklidu i energií). Pro návštěvníky LevneUbytovani.net sleva 25 Kč/os/noc ze standardních cen (ve zde uvedených cenách sleva ještě není zahrnuta). Special offer only for visitors of CheapAccom.net (LevneUbytko.net)!Mentioned prices are reduced against common prices of accommodation.
Entrepreneur of accommodation guaranteed the price for visitors of CheapAccom.net (LevneUbytko.net).
If you want the discount, say that you came from the web CheapAccom.net (LevneUbytko.net).
If entrepreneur of accommodation don

more info...Update: 1st March 2015   Number of beds: 90 Beds with access without barriers: ?

- %Dům dětí a mládeže, Veselí nad Moravou
Moravian Slovakia / Dolňácko / White Carpathians Show on the map
Telephone+420 518 323 724 (kancelář), mob. +420 739 358 434 (kancelář), +420 739 337 575 (ředitelka) promo.ddmveseli@seznam.cz
Location: V sídlišti Hutník na východním okraji Veselí nad Moravou. Vlaková zastávka Veselí nad Moravou 1 km. Městské muzeum, infocentrum, zámek 1,3 km. Přístaviště na Baťově kanále 1,8 km.

Accommodation: Možnost skromného přenocování v prostorech DDM v 1. patře, v tělocvičně či jídelně. Možnost přespání dáváme především kolektivům ze školských zařízení či sdružení pracujících s mládeží, ubytujeme ale i skupiny dospělých turistů. Prostory však můžeme poskytnout pouze po dohodě, pokud v nich aktuálně neprobíhá naše vlastní činnost (především o víkendech). K dispozici je sociální zařízení (sprchy, WC) i kuchyňka s jídelnou (společenská místnost). Pro hosty máme molitanové matrace (24 ks) a 2 postele. Povlečení ani spacáky neposkytujeme.

Price: Celoročně: 70 Kč/os/noc. Za využití kuchyňky je příplatek. Cena je včetně energií i využití soc. zařízení a platná pro skupiny 15 a více osob.

more info...Update: 1st March 2015   Number of beds: 26 Beds with access without barriers: 0

Recreation area: White Carpathians (Page 3/5)Show page: 1 | 2 | 3 | 4 | 5

C h o i c e
Main page - accom
Bohemia
Moravia
Slovakia
Ukraine
Poland
Hungary
Searching
Tips for trips
Accom in the world
Advertisement
About project
Contact

L a n g u a g e
česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
русская версия deutsche Version magyar verzió english version

L o g i n
Log in
New user

Q u a l i t y
Quality is our goal!
Did you find
some inaccuracy?
Inform the administrator

F a c e b o o k

I  c o - o p e r a t e  w i t h
Hiking.Sk

Duše Karpat

Another links

Design: Z. Reichl a R. Vystrčil