CheapAccom.net - The greatest catalogue of cheap accommodation in Czechia and Slovakia
Zakarpatská Ukrajina - kouzelný kraj
cheap accommodation
Bohemia - accommodation Moravia - accommodation Slovakia - accommodationCentrum branných aktivit - základna Lokov , Žítková

» » »

83.3 % (3)Centrum branných aktivit - základna Lokov , Žítková
Moravské Kopanice / White Carpathians / Moravian Slovakia Show on the map
Telephonemob. +420 604 874 931 zavodna@centrumbrannychaktivit.cz
Location: V CHKO Bílé Karpaty, na okraji vesnice Žítková. Centrum Žítkové 0,5 km, autobus 0,5 km, vlak Bojkovice 12 km, restaurace 1 km. Přehrada Žítková (koupání) 3,5 km. V těsné blízkosti asfaltové hřiště, vojenská překážková dráha, laserová střelnice a laserový taktický simulátor. Areál bývalé radarové stanice 400 m. Okolí je vhodné pro pěší turistiku a náročnější cykloturistiku. Tratě pro běžecké lyžování.

Accommodation: Bývalý vojenský objekt (kasárna). Celoroční provoz (v zimě nutno obsluhovat lokální kamna). Osm 2- až 6-lůžkových pokojů (vojenské patrové postele), společná kuchyně (mikrovlnka, varná konvice, 2 plotýnky na vaření, lednice, talíře, příbory, tácy, sklenice, výčepní zařízení - KEG), možnost zajistit dovoz a výdej teplé stravy. Společné soc. zařízení, jídelna (35 míst), učebna (školní lavice, křídová tabule, 20 míst), společenská místnost (knihovna, stolní fotbal, stolní tenis, billiárd, TV, DVD, video, kuřárna), garáže, venkovní posezení s grilem. Bezplatné WiFi připojení. Možnost ubytování ve stanu. Půjčovna laserových cvičných zbraní.

Price: Léto: 10-20 osob 130 Kč/os/noc, 21 osob a více 100 Kč/os/noc, i při ubytování jen na 1 noc. Zima: 10-20 osob 160 Kč/os/noc, 21 osob a více 130 Kč/os/noc, i při ubytování jen na 1 noc. Zapůjčení prostěradla 15 Kč/os/pobyt, spacáku (UP-67) 30 Kč/os/pobyt, vojenského pyžama 30 Kč/os/pobyt, uniformy 60 Kč/os/pobyt. Pronájem kuchyně 150 Kč/den. Bazén 40 Kč/os/pobyt.

Address: Centrum branných aktivit (CBA) - základna Lokov (ubytovna Lokov), Radek Snopek, Žítková 50, 687 74 Starý Hrozenkov. Kontaktní osoba: Lenka Závodná.

WWW: centrumbrannychaktivit.cz/index.php/zazemi/

Update: 1st September 2017   Number of beds: 50 Beds with access without barriers: 0

Recommend this accommodation:


Review of accommodation (Centrum branných aktivit - základna Lokov , Žítková):

Do you have some experience with this accommodation?
Share it with others, please.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

 • 100 %
  Josef T., Zlín (21.04.2018 v 09.40)
  User stayed here from 28.03.2018 to 01.04.2018.
  Kvalita služeb plně odpovídá fotkám a popisu. Příjemné a rychlé jednání při rezervaci. Bezproblémový pobyt a nádherná okolní příroda. Ideální pro vyznavače pěší nebo cykloturistiky. Doplňkový program ve formě lasergame byl prvotřídní za rozumnou cenu. Syn sem s jezdí s branným oddílem pravidelně po celý rok a také na letní tábory. Doporučuji.
  90 %90 %100 %100 %90 %
 • 100 %
  Ida I., Krumlov (18.07.2017 v 21.38)
  Tábora se zúčastnila i moje dcera. Z táboru přijela nadšená. Ano, tábor je opravdová vojna. Ostatně, vše bylo avizováno předem. Heslo: "My si nehrajeme, my cvičíme", bylo naplněno. Před táborem jsem si na stránkách Centra branných aktivit přečetla, do čeho dcera jde, informací bylo k dispozici dostatek. Prostředí odpovídá objektu bývalých kasáren, nicméně úklid zde probíhal dle dcery pravidelně. Instruktoři byli skvělí, vzorně se o děti starali. Dcera se už teď těší na příští tábor.
  100 %100 %100 %100 %100 %
 • 50 %
  Honza N., Čejč (06.07.2017 v 10.15)
  Nejhroznější tábor na světě. Instruktoři tam byly jako dozorci ,čistota na bodě mrazu. Pro syna jsme si museli po čtyřech dnech dojet. Jak už jsem říkal čistota na bodě mrazu ,všude všechno špinavé madračky,nevymalované a špinavé stěny ve vnitř byl hmyz. Instruktoři si tam na dětech vybíjeli zlost. Nedělám si legraci je to opravdová vojna ,nic pro slabé povahy.
  60 %10 %10 %90 %50 %

Contacts (QR code)Localization of accommodation (Centrum branných aktivit - základna Lokov , Žítková):

Mapa se načítá...
From:   To: Centrum branných aktivit - základna Lokov , Žítková
Include toll roads: yesno
Street View se načítá...

C h o i c e
Main page - accom
Bohemia
Moravia
Slovakia
Ukraine
Poland
Hungary
Searching
Tips for trips
Accom in the world
Advertisement
About project
Contact

L a n g u a g e
česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
русская версия deutsche Version magyar verzió english version

L o g i n
Log in
New user

Q u a l i t y
Quality is our goal!
Did you find
some inaccuracy?
Inform the administrator

F a c e b o o k

I  c o - o p e r a t e  w i t h
Hiking.Sk

Duše Karpat

Another links

Design: Z. Reichl a R. Vystrčil