– good accommodation at affordable prices –
Language:

Private accommodation Tibor, Veľký Meder

» » » » » Private accommodation Tibor
100 % (1)
mob. +421 905 405 808 plautertibor@gmail.com
Private accommodation Tibor [Enlarge - new window]
Location: V tichom a príjemnom prostredí Podunajska (Podunajskej nížiny, Podunajskej roviny) a Žitného ostrova. Vo Veľkom Mederi v okrese Dunajská Streda, 1,1 km od termálneho kúpaliska (cca 10 minút chôdze). V okruhu 80 m je reštaurácia, predajňa potravín a mäsových výrobkov, zmrzlina.
Accommodation: Apartmánový dom rodinného typu. K dispozícii sú tri 4-posteľové izby (zvlášť vstupné vchodové dvere pre 2 izby so spoločnou kuchyňou a zvlásť vchodové dvere pre samostatný apartmán s kuchyňou). Ku každej izbe patrí kúpeľňa s WC, televízor a bezplatný WiFi internet. Naši ctení hostia majú k dispozícii 2 úplne zariadené kuchyne, posedenie na krytej terase a pod dreveným altánkom, bezplatné parkovanie a gril vo dvore. Na dvore sú hojdačky, preliezačky a pieskovisko pre deti. V prípade záujmu si môžete doobjednať polpenziu v reštaurácii, ktorá je od nás vzdialená len 20 m.
Price: Sezóna (01.06.-31.08.): celý privát (max. 12 osôb) 96 EUR/noc, uprednostňujeme týždenné pobyty, na last-minute aj kratšie pobyty za 10 EUR/os/noc. Mimo sezónu (01.09.-31.05.): 10 EUR/os/noc, dieťa 3-10 rokov 8 EUR/noc, dieťa do 3 rokov zdarma, ceny sú platné pri ubytovaní 2 a viac osôb na izbe na 2 a viac nocí. Rekreačný poplatok 1 EUR/os/noc.
Address: Ubytovanie Tibor (privát Tibor), Tibor Plauter, ul. Lesná č. 24, 932 01 Veľký Meder
Notes: Paid advertising.
Update: 2nd January 2019 12 0
Recommend this accommodation:

Reviews of accommodation (Private accommodation Tibor, Veľký Meder)

Do you have any experience with this accommodation?
Please share your experiences with others.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

100 %Kateřina (9. 5. 2012, 21.33)
User was staying here from 4th May 2012 to 9th May 2012.
Byli jsme zde už podruhé a pokaždé velice spokojeni. Nádherné ubytování. Nově zařízené, vše čisté a udržované. Krásná zahrada s dětským hřištěm a grilem. Skvělá domluva s panem majitelem, ve všem ochotně vyjde vstříc. Byli jsme velice spokojeni a určitě se zase rádi vrátíme. Ideální i pro rodiny s velice malými dětmi. Krásně jsme si to užili. Děkujeme a 100% doporučujeme !!!

Localization of accommodation

Accommodation on map

Toggle map: OpenStreetMap | Google + StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Private accommodation Tibor, Veľký Meder
Include toll roads: yes no
Loading Street View...