CheapAccom.net - The greatest catalogue of cheap accommodation in Czechia and Slovakia
Zakarpatská Ukrajina - kouzelný kraj
cheap accommodation
Bohemia - accommodation Moravia - accommodation Slovakia - accommodationRecreation center Biele Vody - turistické chatky (900 m), Hriňová - Biele Vody

» » » »

65.3 % (3)Recreation center Biele Vody - turistické chatky (900 m), Hriňová - Biele Vody
Vepor Mountains / Poľana / Podpolanie / Sihlianska planina Show on the map
Telephonemob. +421 918 654 156, +421 905 684 189 recepcia@bielevody.sk
Location: V rázovitej horskej osade Biele Vody 12 km od mesta Hriňová, smerom na Brezno a Lom nad Rimavicou, v blízkosti prameňa Ipľa. V centrálnom pásme Veporských vrchov, uprostred vrcholov s nadmorskými výškami 900 -1.100 m. Územie je chránená poľovná oblasť a časť spadá do Chránenej krajinnej oblasti Poľana. Biele Vody sú turistickou oblasťou v zime i lete. K stredisku vedie celoročne upravovaná cesta. V mieste lyžiarske stredisko Biele Vody - zjazdovka na vysokej úrovni + snowboard park.

Accommodation: Rekreačné stredisko, ktoré okrem drahších možností ponúka tri samostatné chaty (hlavná chata, chata Alpinka, chata Bučina) turistickej triedy. V chatách sú 2- až 5-lôžkové izby s prístelkou. Celková kapacita turistickej časti strediska je 35 lôžok + 15 prísteliek. Sociálne zariadenia sú spoločné, umiestnené na chodbe. V hlavnej chate je reštaurácia, v chate Bučina (izby 2x3, 4x4) spoločenská miestnosť, v chate Alpinka (3x2, 2x4) sauna. Viacúčelové ihrisko (futbal, volejbal), výlety do okolia na vozoch ťahaných koňmi (v zime na saniach).

Price: Leto (1.5.-15.9.): 4 a viac nocí 6,50 EUR/os/noc (4 a viac osôb 5 EUR/os/noc), 2-3 noci 9 EUR/os/noc (4-10 osôb 7 EUR/os/noc, 11 a viac osôb 6 EUR/os/noc), 1 noc 10 EUR/os/noc (4-10 osôb 9 EUR/os/noc, 11 a viac osôb 7 EUR/os/noc), prísteľka 5 EUR/noc. Zima (16.9.-30.4.): 4 a viac nocí 8 EUR/os/noc (11 a viac osôb 7,50 EUR/os/noc), 2-3 noci 10 EUR/os/noc (4-10 osôb 8,50 EUR/os/noc, 11 a viac osôb 8 EUR/os/noc), 1 noc 12 EUR/os/noc (4-10 osôb 9 EUR/os/noc, 11 a viac osôb 8,50 EUR/os/noc), prísteľka 7 EUR/noc. Ceny sú vrátane DPH aj energií.

Address: Rekreačné stredisko Biele Vody - turistické chaty, Biele Vody, 962 05 Hriňová. Prevádzkárka strediska: Jana Vetráková.

WWW: www.bielevody.sk

Update: 1st August 2014   Number of beds: 50 Beds with access without barriers: 0

Recommend this accommodation:


Review of accommodation (Recreation center Biele Vody - turistické chatky (900 m), Hriňová - Biele Vody):

Do you have some experience with this accommodation?
Share it with others, please.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

 • 90 %
  EVA SLIACKA, BRATISLAVA (17.12.2014 v 20.45)
  User stayed here from 06.12.2014 to 09.12.2014.
  Kto hľadá ticho a "koniec" sveta, je to ideálne. Jednoduché, ale čisté ubytovanie primerané cene, strava výborná,mohli by byť väčšie porcie, personál veľmi príjemný a ochotný, úplne super. Boli sme aj minulý rok, tento a určite tam pôjdeme aj o rok.
 • 96 %
  Tomáš Zelený, Trebišov (19.11.2014 v 13.30)
  Boli sme tam na víkendový pobyt v lete. Je tam fakt krásna príroda, milí a ústretoví personál (vyhoveli na vo všetkom, čo sme chceli), skvelá kuchyňa. Za tú cenu pobyt vysoko prekročil naše očakávania, bolo tam úžasne. Ďakujeme
 • 10 %
  Ivan Némethy, Bratislava (22.01.2014 v 14.31)
  User stayed here from 02.01.2014 to 05.01.2014.
  Zodpovedný pracovník hotela p. Vetrakova pri rezervácii klamala, že majú sneh a lyzuje sa (objednana služba použitie vleku, jazda ratrakom, teple nápoje na zjazdovke, nič z toho sa neodohralo a nebola schopná ani kompenzovať vzniknutu stratu, vraj nemôžu za počasie, ale klamať pri objednávke nemala problém) Stravovanie katastrofálne, bez možnosti výberu, 2 hodiny pred podávanim večere nebolo možné zistiť, čo bude na večeru, druhý deň podávané zosušene zemiaky zo dňa pred tým, objemovo nedostatočné porcie. Prevadzkarka v jednom tričku umyvala podlahu hotela a vzápätí v tom istom, príšerne pachnucom tričku, nás obsluhovala pri ranajkach. Kúpeľňa hygienicky na úrovni neudržiavania, smrad, tecuca špinavý voda, sprchovaci kút s pokazenymi dverami a navyše z boku pretekajuci, čiže po osprchovani cela podlaha nebezpečne mokrá, vo vnutri odlomeny drziak sprchy, nebezpecne ostry, na izbe netesne okna, špinavé a neozehlene postelne pradlo, sauna bez hodín, toalety, s rozbitou sprchou, polamane lamely lavičky, na ktorých sa sedí iba na plachte, vysoké nebezpečenstvo úrazu, schody do hotela bez zábradlia. Okolie hotela stavenisko, porozhadzovany stavebný materiál, nakoľko pristavuju z boku budovu. Podľa môjho názoru hotel nemôže spĺňať základne parametre poskytovania služieb pre ubytovanie a gastronomiu, dávam podnet na kompetentné orgány SR.

Contacts (QR code)Localization of accommodation (Recreation center Biele Vody - turistické chatky (900 m), Hriňová - Biele Vody):

Mapa se načítá...
From:   To: Recreation center Biele Vody - turistické chatky (900 m), Hriňová - Biele Vody
Include toll roads: yesno
Street View se načítá...

C h o i c e
Main page - accom
Bohemia
Moravia
Slovakia
Ukraine
Poland
Hungary
Searching
Tips for trips
Accom in the world
Advertisement
About project
Contact

L a n g u a g e
česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
русская версия deutsche Version magyar verzió english version

L o g i n
Log in
New user

Q u a l i t y
Quality is our goal!
Did you find
some inaccuracy?
Inform the administrator

F a c e b o o k

I  c o - o p e r a t e  w i t h
Hiking.Sk

Duše Karpat

Another links

Design: Z. Reichl a R. Vystrčil