CheapAccom.net - The greatest catalogue of cheap accommodation in Czechia and Slovakia
Zakarpatská Ukrajina - kouzelný kraj
cheap accommodation
Bohemia - accommodation Moravia - accommodation Slovakia - accommodationSchronisko na Przehybie (1.175 m), Gołkowice - Przehyba

» » » »

80 % (2)Schronisko na Przehybie (1.175 m), Gołkowice - Przehyba
Beskids of Sącz county / Polish Beskids Show on the map
Telephone+48 184 421 390, mob. +48 502 628 805 (Olga Bielak) info@przehyba.pl
Location: V západní části Sadeckých Beskyd, na hřebenové trase v pásmu Radziejowe, na území CHKO Popradzki Park Krajobrazowy. Od chaty jsou krásné výhledy na Tatry. K chatě je přístup i po asfaltové cestě. U chaty je lyžařský vlek. Výstup na chatu z jihu, od okraje městečka Szczawnica ležícího na slovenské hranici trvá cca 3 hodiny. Přístup je možný i z ostatních stran.

Accommodation: Horská chata s kapacitou 30 lůžek v 1-, 2-, 3-, 4- a 6-lůžkových pokojích. Část pokojů má vlastní koupelnu, na ostatních pokojích je alespoň umyvadlo. Společné sprchy a toalety jsou na každém patře. V případě obsazení všech pokojů je umožněno turistům spát na zemi. V chatě je vlastní restaurace i společenský sál. Možnost stanování před chatou.

Price: 2-lůžkový pokoj s umyvadlem 30 zł/os/noc (s koupelnou 35 zł/os/noc), 3-lůžkový s umyvadlem 28 zł/os/noc (s koupelnou 35 zł/os/noc), 5-lůžkový s koupelnou 33 zł/os/noc, 6- a 9-lůžkový 25 zł/os/noc, spaní na podlaze 15 zł/os/noc. Zapůjčení povlečení 8 zł/os/pobyt. Zapůjčení TV 8 zł/den. Stanování před chatou: stan 3 zł/noc + osoba 5 zł/noc.

Address: Horská chata na Przehybie (turistická chata Przehyba, Schronisko PTTK na Przehybie, Schronisko Przehyba), Olga Bielak, 33 388 Gołkowice

WWW: www.przehyba.pl

Notices: Mapu Sadeckých Beskyd najdete na www.e-gory.pl/index.php/Mapy-online/Beskidy-Sygnatura/Beskid-Sadecki.html

Update: 1st February 2012   Number of beds: 30 Beds with access without barriers: 0

Recommend this accommodation:


Review of accommodation (Schronisko na Przehybie (1.175 m), Gołkowice - Przehyba):

Do you have some experience with this accommodation?
Share it with others, please.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

 • 75 %
  Robert Kraska, Chorzów (05.05.2013 v 21.47)
  User stayed here from 24.04.2013 to 25.04.2013.
  Jesteśmy członkami klubu Zdobywców Korony Gór Polski od 2010r. Na ostatniej wyprawie w Beskid Sądecki postanowiliśmy skorzystać z obiektu rekomendowanego jakim jest schronisko PTTK „Na Przehybie”. Zgodnie z zasadą jaka obowiązuje w obiektach rekomendowanych uznawana jest zniżka 30% na nocleg dla członków posiadających karty klubowe. Zarówno ja, jak i moja żona posiadamy takie karty. Podczas telefonicznej rezerwacji noclegu informowałem zarządcę schroniska o posiadających uprawnieniach do zniżki. Otrzymałem informację, że zniżka zostanie uznana. Gdy doszliśmy do schroniska, podczas rozmowy i kwaterowania Pani kierownik wystawiła nam paragon nie informując o wysokości nabijanej kwoty nieuwzględniającej jak się okazało zniżki na nocleg. Poinformowaliśmy w/w ponownie, że posiadamy karty klubowe i jesteśmy członkami klubu Zdobywców Korony Gór Polski i zniżka powinna być naliczona. Pani kierownik jednak oświadczyła, że nie jest w stanie wycofać nabitej kwoty i dokonać korekty w kasie fiskalnej bowiem jak oświadczyła już ją zamknęła. Zaproponowaliśmy, aby w takim razie zniżka została uwzględniona na inne usługi świadczone przez schronisko lub aby w dowolny sposób przynajmniej część tej należności została nam zrekompensowana. Pani kierownik stanowczo odmówiła i nie wykazała chęci polubownego załatwienia sprawy. Chcieliśmy przestrzec innych Zdobywców o nie do końca uczciwych praktykach stosowanych przez Panią kierownik schroniska oraz braku jej pro turystycznej postawy. Nadmieniam, że korzystaliśmy już wcześniej z innych obiektów rekomendowanych i nigdy nie spotkaliśmy się z problemami przy naliczaniu zniżki.
 • 85 %
  Robert Vystrčil, Brno (11.10.2012 v 13.11)
  Przehyba je centrem turistiky v této části Sadeckých Beskyd, stýkají se zde turistické cesty skutečně z hodně směrů, možnosti pro výlety jsou tak široké. Zdejší schronisko je klasická horská chata, poměrně veliká. V restauraci je nabídka typických polských turistických jídel (bigos, žurek, nalešniky at.). Posedět můžete uvnitř v restauraci i na terase. Určitě toto místo stojí za návštěvu. Vedle chaty stojí i kaplička, kde se konají bohoslužby.

Contacts (QR code)Localization of accommodation (Schronisko na Przehybie (1.175 m), Gołkowice - Przehyba):

Accommodation on the map

Switch the map: OpenStreetMapOpenStreetMap | Google + camera StreetViewGoogle + camera StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Schronisko na Przehybie (1.175 m), Gołkowice - Przehyba
Include toll roads: yesno
Street View se načítá...

C h o i c e
Main page - accom
Bohemia
Moravia
Slovakia
Ukraine
Poland
Hungary
Searching
Tips for trips
Accom in the world
Advertisement
About project
Contact

L a n g u a g e
česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
русская версия deutsche Version magyar verzió english version

L o g i n
Log in
New user

Q u a l i t y
Quality is our goal!
Did you find
some inaccuracy?
Inform the administrator

F a c e b o o k

I  c o - o p e r a t e  w i t h
Hiking.Sk

Duše Karpat

Another links

Design: Z. Reichl a R. Vystrčil