– good accommodation at affordable prices –
Language:

Guest house Vasko, Ždiar

Warning: Advertisement is not up to date! You are viewing an archive entry.

The ad is left here for historical reasons. All the data contained in it was valid on the date of the last update (see below).

?? %
Guest house Vasko [Enlarge - new window]
Location: V Ždiari vo výške 1.011 m, na hornom okraji dediny, priamo oproti Ždiarskej Vidly, v tichom prostredi pri lese. Blízko turistických chodníkov, MTB tras a lyžiarských vlekov (200 m). Autobusová zastávka Strednica 200 m.
Accommodation: Penzion s 2- a 3-lôžkovými izbami a 5-lôžkovým apartmánom. Izby aj apartmán majú vlastné soc. zariadenie (WC, sprcha) a možnosť prístelkov, TV LCD, sú zariadené nábytkom z masivného dreva a s tradičným goralským dreveným stropom. Dostupnost chladicky, mikrovlnej rury a rýchlovarnej kanice. Spoločenská miestnosť (krb, TV+SAT). V celom penzióne je zákaz fajčenia. Možnosť raňajok aj polpenzie. Zahradny altanok. Parkovisko, biliard a WiFi - všetko zdarma!
Price: Ceny sú vrátane raňajok. Leto aj zima (15.12.-15.3., 15.6.-15.9.): 15 EUR/os/noc (bežné ceny pre iných klientov 19 EUR/os/noc). Mimosezóna: 13 EUR/os/noc. Veľká noc: 20 EUR/os/noc (dieťa 4-12 rokov 16 EUR/noc), min. 3 noci. Silvester: 35 EUR/os/noc (dieťa 26 EUR/noc), min. 7 nocí. Domáce zviera 2,50 EUR/noc. Pri ubytovaní iba 1 osoby na izbe doplatok 50 % za volné lôžko. Na týždňové pobyty dodatočná zľava 10 %. Rekreačný poplatok 0,50 EUR/os/noc.
Address: Pension Vasko (penzion Vasko), Daniel Bekeš, Ždiar 631, 059 55 Ždiar
Update: 2nd March 2012 35 0
Recommend this accommodation:

Reviews of accommodation

Do you have any experience with this accommodation?
Please share your experiences with others.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

There is currently no review of this accommodation.

Localization of accommodation

Accommodation on map

Toggle map: OpenStreetMap | Google + StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Guest house Vasko, Ždiar
Include toll roads: yes no
Loading Street View...