– good accommodation at affordable prices –
Language:

Guest house Stodolisko, Habovka

Warning: Advertisement is not up to date! You are viewing an archive entry.

The ad is left here for historical reasons. All the data contained in it was valid on the date of the last update (see below).

?? %

Guest house Stodolisko, Habovka

Guest house Stodolisko [Enlarge - new window]
Location: Na Orave, v podhorskej obci Habovka pri Zuberci. V lete turistika v blízkych Roháčoch (skalnaté štíty, hlboké doliny, plesá a vodopády), v zime lyžovanie (lyžiarske vleky v Zuberci, 4-sedačková lanovka v Spálenej doline). Termálne kúpele Oravice 12 km, Oravská priehrada 26 km. Múzeum oravskej dediny 7 km.
Accommodation: Penzion s izbami (5x2 lôžka) a apartmánmi (1x2, 2x4 lôžka). Vo všetkých izbách a apartmánoch je vlastná TV, kuchynský kútik (chladnička, el. jednoplatnička, rýchlovarná konvica, príslušenstvo) a soc. zariadenie. V apartmánoch sú samostatné spálne a obývacia miestnosť. Priamo v penzionu sa nachádzajú potraviny a denný bar. Možnosť zahrát si stolný tenis. Možnosť podávania raňajok. Parkovanie priamo v objekte.
Price: Leto (15.6.-15.9.): apartmán pre 5 osôb 45 EUR/noc (4 osoby 36 EUR/noc, 3 osoby 30 EUR/noc, 2 osoby 26 EUR/noc), izba pre 2 osoby 20 EUR/noc (iba 1 osoba 15 EUR/noc), prístelka 9 EUR/noc (dieťa 7 EUR/noc). Zima (2.1.-30.4.): apartmán pre 5 osôb 50 EUR/noc (4 osoby 45 EUR/noc, 3 osoby 35 EUR/noc, 2 osoby 30 EUR/noc), izba pre 2 osoby 24 EUR/noc (iba 1 osoba 15 EUR/noc), prístelka 10 EUR/noc (dieťa 8 EUR/noc). Silvester: izba 40 EUR/noc, apartmán 80 EUR/noc. Pri ubytovaní iba na 1 noc v izbe +6 EUR/izba/noc. Ceny sú konečné (obsahujú aj rekreačný poplatok).
Address: Penzion Stodolisko, Stanislav Jantoľák, Habovka 320, 027 32 Habovka. Kontaktná osoba: Peter Jantoľák.
Update: 2nd June 2013 24 0
Recommend this accommodation:

Reviews of accommodation

Do you have any experience with this accommodation?
Please share your experiences with others.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

There is currently no review of this accommodation.

Localization of accommodation

Accommodation on map

Toggle map: OpenStreetMap | Google + StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Guest house Stodolisko, Habovka
Include toll roads: yes no
Loading Street View...