– good accommodation at affordable prices –
Language:

Guest house DAM, Liptovsky Mikulas - Palúdzka

Warning: Advertisement is not up to date! You are viewing an archive entry.

The ad is left here for historical reasons. All the data contained in it was valid on the date of the last update (see below).

?? %
Guest house DAM [Enlarge - new window]
Location: V Liptovskom Mikuláši v časti Palúdzka, 300 m od vodnej nádrže Liptovská Mara (vodné športy, člnkovanie, rybolov) a v blízkosti aquaparku Tatralandia. Pekný výhľad na panorámu Chočských vrchov, Západných a Nízkych Tatier. Hosťom ponúkame bezplatnú pomoc pri plánovaní túr a výletov do okolia. Horská letná bobová dráha v SKI areálu Žiarce - Pavčina Lehota.
Accommodation: Penzion s kapacitou 21 lôžok. 7 izieb x 3 lôžka (z toho 6 izieb s balkónom). Vybavená kuchyňa (plynový sporák s el. rúrou, chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica) s jedálenským stolom, TV, satelit, 2x WC, 2x vana, 2x sprcha. Posedenie s ohniskom a grilom. Bezplatné parkovanie áut pri penzióne.
Price: Celoročne okrem Silvestra: 1 noc 13 EUR/os, 2 a viac nocí 10 EUR/os/noc (dieťa 6-12 rokov 8 EUR/noc, do 3 rokov zdarma). Silvester: dohodou. Rekreačný poplatok 1 EUR/os/noc. Ceny sú platné pri ubytovaní 2 a viac osôb na izbe. V sezóne (1.7.-31.8., 1.1.-28.2.) iba týždenné pobyty. Pri počte 8 a viac osôb na 10 a viac nocí zľava 20 %.
Address: Penzion Dam, Renáta Labajová, ul. Eduarda Balla 5, Liptovský Mikuláš. Prevádzkovateľ: Privat Vah, Za Luhami 13, 031 01 Liptovský Mikuláš.
Update: 2nd July 2012 21 0
Recommend this accommodation:

Reviews of accommodation

Do you have any experience with this accommodation?
Please share your experiences with others.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

There is currently no review of this accommodation.

Localization of accommodation

Accommodation on map

Toggle map: OpenStreetMap | Google + StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Guest house DAM, Liptovsky Mikulas - Palúdzka
Include toll roads: yes no
Loading Street View...