– good accommodation at affordable prices –
Language:

Guest house Adam, Liptovsky Mikulas - Bodice

Warning: Advertisement is not up to date! You are viewing an archive entry.

The ad is left here for historical reasons. All the data contained in it was valid on the date of the last update (see below).

?? %
Guest house Adam [Enlarge - new window]
Location: V Bodiciach, časti Liptovského Mikuláša, 13 km od ski areálu Jasná - Chopok a 8 km od aquaparku Tatralandia. Centrum Liptovského Mikuláša 4 km. Autobusová zastávka (linkové autobusy, ski-aqua busy) 70 m. Možnosti v okolí: Gino Paradise Bešeňová, archeologické nálezisko Havránok, vodné dielo Liptovská Mara, freeride v Jasnej s kvalifikovanými inštruktormi, cross-country výlety na elektrických bicykloch, rafting, wakeboarding, paintball.
Accommodation: Penzion s izbami a apartmánmi. Všetky izby a apartmány majú vlastné soc. zariadenie a balkón. Izby sú 3x 3-lôžkové, 2x 4-lôžkové, 1x 5-lôžková. Apartmány sú 4-lôžkový 2-izbový s kuchynkou a 5-lôžkový 2-izbový bez kuchynky. V penzióne je možnosť stravovania, sauna. Ubytovanie je vhodné pre skupinové zájazdy aj pre rodiny s detmi.
Price: Leto (02.04.-14.12.): 1-3 noci 10 EUR/os/noc, 4 a viac nocí 9 EUR/os/noc.Zima (15.12.-01.04.): 12 EUR/os/noc, aj pri ubytovaní iba na 1 noc. Apartmány sú s príplatkom 3 EUR/os/noc. Ceny sú platné pri uhradení všetkých lôžok na izbe alebo v apartmánu. Akcia pre skupiny 30 a viac osôb: leto 6,50 EUR/os/noc, zima 8 EUR/os/noc, min. 4 noci. Rekreačný poplatok 1 EUR/os/noc. Nič iného sa nepripláca (ceny sú vrátane energií a posteľného prádla).
Address: Penzión Adam, Gejza Sarvaš, Bodická 2, 031 01 Liptovský Mikuláš - Bodice
Update: 2nd April 2013 35 0
Recommend this accommodation:

Reviews of accommodation

Do you have any experience with this accommodation?
Please share your experiences with others.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

There is currently no review of this accommodation.

Localization of accommodation

Accommodation on map

Toggle map: OpenStreetMap | Google + StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Guest house Adam, Liptovsky Mikulas - Bodice
Include toll roads: yes no
Loading Street View...