CheapAccom.net - The greatest catalogue of cheap accommodation in Czechia and Slovakia
Zakarpatská Ukrajina - kouzelný kraj
cheap accommodation
Bohemia - accommodation Moravia - accommodation Slovakia - accommodationHotel Guest House - Nehemiah Training Center, Uzhgorod - Chervenycya

» » » »

63.3 % (3)Hotel Guest House - Nehemiah Training Center, Uzhgorod - Chervenycya
Uzhgorod / Khrebet Chontosh / Makovycya Show on the map
Telephone+380 312 644 428, +380 312 644 470 guesthouseuzhhorod@gmail.com
Location: V Užhorodě, nedaleko hranic se Slovenskem (hraniční přechod Vyšné Nemecké necelé 2 km). V tiché části Užhorodu na svahu hory Červenycja (ve stejnojmenné části města), odkud je výhled na příhraniční oblast Slovenska, nedaleké užhorodské letiště i téměř celý Užhorod. 10 minut pěší chůze od lesa (možné procházky).

Accommodation: Hotel ve výcvikovém centru neziskové křesťanské organizace Nehemia Team (podle hebrejského proroka Nehemjáše), založené v Německu. Centrum bylo vybudováno v roce 2001. Hotel nabízí ubytování pro 55 osob, jídelní prostory, konferenční sál pro 120 osob, menší místnosti pro skupinová setkání, knihovnu a služby tlumočníka. Některé pokoje mají sprchu a záchod společnou vždy pro 2 pokoje (3x2, 6x3, 1x5 lůžek), některé pokoje mají vlastní koupelnu (3x2, 1x6 lůžek). K dispozici i bezbariérový pokoj pro invalidy. Dobré prostředí pro konání seminářů i rodinných a přátelských oslav. Pozor! V celém centru je zakázáno pití tvrdých alkoholických nápojů, kouření a spaní plnoletých osob opačného pohlaví v jednom pokoji, pokud nejsou manželé!

Price: Ceny zahrnují snídani Pokoje Standard (se společnou koupelnou pro 2 pokoje, buňka): 2-lůžkový 420 UAH/pokoj/noc (jen 1 osoba 320 UAH/noc), 3-lůžkový 600 UAH/pokoj/noc, 4-lůžkový 640 UAH/pokoj/noc, 5-lůžkový 800 UAH/pokoj/noc, 6-lůžkový s vlastní koupelnou 960 UAH/pokoj/noc. Pokoj Pololux s vlastní koupelnou: 2-lůžkový 540 UAH/pokoj/noc (jen 1 osoba 360 UAH/noc). Pokoj Lux (klimatizace, TV atd.): 2-lůžkový 600 UAH/pokoj/noc (jen 1 osoba 500 UAH/noc). Ceny jsou platné po celý rok.

Address: Hotel Guest House (Hostynnyj dim), Nehemiah Training Center, ulice Verchovynska 36, 88 017 Užhorod (Užgorod, Uzhhorod, Uzhgorod), Zakarpatská oblast, Ukrajina

WWW: www.gh-hotel.com.ua facebook

Notices: Jazyky: angličtina, němčina, ukrajinština, ruština. Poloha v mapě je přesná. Zde uveřejněné fotky pokojů jsou ze standardních (levnějších) pokojů. Více o organizaci Nehemia Team najdete na www.nehemia-team.de.

Update: 1st October 2017   Number of beds: 55 Beds with access without barriers: 2

Recommend this accommodation:


Review of accommodation (Hotel Guest House - Nehemiah Training Center, Uzhgorod - Chervenycya):

Do you have some experience with this accommodation?
Share it with others, please.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

 • 90 %
  ??, Plzen (28.08.2016 v 13.22)
  Skvely hotel. Klidne okoli. Kdyz je horko,staci si rici o ventilatory a muzete mit i dva nebo pokoj s klimatizaci za skvelou cenu. Nabytek starsi, ale clovek nemusi mit strach, ze by deti mohly neco ponicit :). Vse potrebne hotel zajisti. Jsou zde dve detska hriste a programy pro deti. Byli jsme tam tyden bez jakychkoliv problemu.
  90 %90 %90 %90 %100 %
 • 80 %
  ??, Zlín (26.03.2015 v 16.06)
  Strávili jsme v tomto hotelu několik dní bez problémů - dobré jídlo i ceny - víceméně za pár stovek ...ochotný personál, příjemné prostředí - v pokojích levnější kategorie ale mírný puch...
  90 %80 %100 %80 %100 %
 • 20 %
  Lenka Teplá, Znojmo (27.03.2012 v 19.25)
  Opravdu jen na přespání. Byli jsme ubytováni v létě, v pokoji se střešním oknem se téměř nedalo dýchat, okno se dalo otevřít jen na škvírku. Pokoj byl čistý, koupelna ucházející, čistá.Snídaně minimalistická. Pod všemi názvy se skrývalo vždy jen 1 vejce. Když jsem si dala kávu, džus byl už za poplatek.Komunikace přes internet i osobně byla bez problémů v AJ i RJ, personál ochotný. Přijeli jsme se zpožděním až po půlnoci a bez problémů nás ubytovali. Parkovat jsme mohli ve dvoře s uzamčenou bránou. Brzy ráno nás vzbudily ubytované děti.Přespali jsme, ale moc odpočatí jsme nebyli.Bez GPS jsme docela dlouho objekt hledali, název neznali ani v sousedním hotelu. Ve dne bude snad hledání snazší.

Contacts (QR code)Localization of accommodation (Hotel Guest House - Nehemiah Training Center, Uzhgorod - Chervenycya):

Accommodation on the map

Switch the map: OpenStreetMapOpenStreetMap | Google + camera StreetViewGoogle + camera StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Hotel Guest House - Nehemiah Training Center, Uzhgorod - Chervenycya
Include toll roads: yesno
Street View se načítá...

C h o i c e
Main page - accom
Bohemia
Moravia
Slovakia
Ukraine
Poland
Hungary
Searching
Tips for trips
Accom in the world
Advertisement
About project
Contact

L a n g u a g e
česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
русская версия deutsche Version magyar verzió english version

L o g i n
Log in
New user

Q u a l i t y
Quality is our goal!
Did you find
some inaccuracy?
Inform the administrator

F a c e b o o k

I  c o - o p e r a t e  w i t h
Hiking.Sk

Duše Karpat

Another links

Design: Z. Reichl a R. Vystrčil