– good accommodation at affordable prices –
Language:

Tourist hut Slaná voda, Oravská Polhora

80 % (5)

Tourist hut Slaná voda (750 m), Oravská Polhora

+421 435 595 126, mob. +421 903 607 520, +421 903 942 994 slanavoda@slanavoda.sk
Tourist hut Slaná voda [Enlarge - new window]
Location: Na Slanej vode, známom turistickom mieste na úpätí Babej Hory, v horskom prostredí 3 km od obce Oravská Polhora. Od chaty vedú značené tur. cesty na Babiu horu. V okolí Slanej vody minerálne pramene, panenská príroda s možnosťami zberu lesných plodov. Vlastný lyžiarsky vlek 350m. V obci Oravská Polhora lyžiarske stredisko Hrádok, skicentrum Sihelné 5 km, možnosť jazdy na koni, na saniach.
Accommodation: Horská chata s kapacitou 70 lôžok v rôzných objektoch. Reštaurácia (80 miest). Sála (možnosť firemných stretnutí, svadby, robenia diskotéky), poľovnícka izba, krytý bazén, sauna, stolný tenis, biliard, posedenie na terase s priamym výhľadom na Babiu horu. Hlavná chata: 10x 2-lôžková izba (WC, sprcha spoločné). Vedľajšie chaty: chaty č. 1, 2, 3 (5x 2-lôžková izba, 2x soc. zariadenie, kuchynka, spoločenská miestnosť), chata č. 4 (2x 3-lôžková izba, 1x 2-lôžková izba, soc. zariadenie, TV, kuchynka), chata č. 5 (2x 6-lôžková izba, 2x 2-lôžková izba, soc. zariadenie, kuchynka s vnútorným krbom, spol. miestnosť), haciendy (5x 2-postelová izba s WC a sprchou).
Price: 9 EUR/os/noc
Address: Turistická chata Slaná voda (horská chata Slaná voda, turistická ubytovňa Na Slanej Vode), Ján Herud, 029 47 Oravská Polhora
Update: 1st October 2010 70 0
Recommend this accommodation:

Reviews of accommodation (Tourist hut Slaná voda, Oravská Polhora)

Do you have any experience with this accommodation?
Please share your experiences with others.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

100 %Milana (4. 6. 2016, 13.50)
Milý, velmi ochotný personál, výborné jídlo, příjemné ubytování. Janko bez váhání pomohl naší turistické skupině dostat se do chaty ze zatopené oblasti po silné bouřce. Děkujeme za záchranu a pomoc.
Price / quality ratio100 %Cleanliness100 %Staff100 %Surrounding environment100 %Eating100 %
100 %Milan (9. 9. 2015, 13.27)
Milan Hazala,Púchov Spolu smanželkou Máriou obľubujeme prírodu.Radi zbierame liečivé rastliny a lesné plody, ale len pre vlastnú potrebu nie na komerciu. Venujeme sa i turistike. Veľmi radi máme Hornú Oravu. Z tohto dôvodu naše návštevy na Slanej vode sa opakujú i viackrát do roka. Na Orave sa nám veľmi páči. Pohľad z Babiej hory je nezabudnutelný. S ubytovaním ako i s celkovým pobytom na chate Slaná Voda sme veľmi spokojní. Počas pobytov sme si našli viacej priateľov, s ktorými sme sa tu stretli už viackrát. Týto priatelia sú z celého Slovenska, Čiech a Moravy, ba i z Poľska. Všetci boli s pobytom spokojní, čo svedčí že ich návštevy sa tiež viackrát zopakovali. K dobrej pohode samozrejme prispievajú: pán Herúd s manželkou a ostatný personál chaty, začo Vám patrí úprimná vďaka od návštevníkov z Púchova. Tešíme sa na ďalšie stretnutia.
lydia (7. 1. 2015, 15.27)
Vyjadrenie pre pani Sisu Folt.Všimli sme si uverejnený myslim si naintrigovaný názor od pani Sisi ,ktorá ešte aj tají svojú identitu.Čo sa týka kurenia bol stred augusta ak bolo treba tak sa určite kurilo bývame tam aj mi.Na radiatoroch máme termo regulátory v kuchynke nieje ale to znamena,že radiator je otvorený na maximum.Čo sa týka vyhadzovania ističov mohlo dôjsť pri zapnutí viacerých spotrebičov naraz.Kuchynka ma služiť na prípravu jednoduchých jedál,ale nie ako vyvarovňa.Do 70l chladničky môže isť len toľko potravín na koľko je určena Vy nato čo ste si priniesli by ste potrebovali 200l chladničku a 100L mrazak.Čo sa týka smradu bol skutočne neuveriteľny nakoľko ste si za týždeň neviniesli ani odpadky a zvyšky jedál.Čo sa týka hodnotenia Vás ako hosti neskutočna partia pani Sisa matka s detmi bez otca,ktorá holdovala alkoholu.Ich deti keď chodili okolo obory tak zvierata štuchali palicami a hadzali kameňami.
20 %Sisa (15. 9. 2014, 12.51)
User was staying here from 16th August 2014 to 23th August 2014.
Orava ako vždy aj po 20rokoch čo som tu nebola nádherná.Celé zle čo sa týka ubytovania.zakúriť na noc sme chceli kvôli deťom,ale sa nedalo nakoľko na radiátoroch neboli ventily,chladnička nefungovala,na dvojplatničke sa dala používať len jedna,keď sa pustila druhá vyhodilo poistky,mikrovlnka nefungovala,v kúpeľke v dolnej časti neuveriteľný smrad.Čo sa týka personálu-pani veľmi ochotná,mladý pán(chatárov syn)robí čo sa dá nakoľko je tam evidentne na všetko sám,ale ochotný a slušný,až na nemiestny komentár pri našom odchode(asi chcel byť vtipný :)),a PÁNA chatára radšej nebudem komentovať!Napriek všetkému som si dovolenku so synom a rodinou užila.Polepšite sa :):):)
100 %Lenka (12. 5. 2014, 09.49)
User was staying here from 8th May 2014 to 11th May 2014.
Krásné prostředí Horní Oravy, ubytování na úrovni - teplá voda, vytápění v chatce, kuchyňka a 2x soc.zařízení, TV. Ochotný, vstřícný a velmi příjemný personál, stravovací služby zaslouží pochvalu. Děkujeme - pobyt byl velmi příjemný, rádi se vrátíme.

Localization of accommodation

Accommodation on map

Toggle map: OpenStreetMap | Google + StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Tourist hut Slaná voda, Oravská Polhora
Include toll roads: yes no
Loading Street View...