CheapAccom.net - The greatest catalogue of cheap accommodation in Czechia and Slovakia
Chcete reklamu na tomto místě?
cheap accommodation
Bohemia - accommodation Moravia - accommodation Slovakia - accommodationCottage Jana, Kaluža - Medvedia hora

» » » »

Attention: The advertisement is not actual! You are viewing a record from the archive.

The advertisement is here for historical reasons. Any information contained therein were valid at the date of the last update (see below). Contact details are hidden due to the protection of personal data. However, you can continue to use reviews.

66.7 % (5)Cottage Jana, Kaluža - Medvedia hora
Zemplínska Šírava / Vihorlat Mountains / Lower Zemplin Show on the map
Location: V lesíku na Zemplínskej Šírave, v stredisku Medvedia hora medzi obcami Vinné a Kaluža, 250 m od vody priehrady. Autobusová zástavka 150 m, salaš Medvedia hora (restaurace) 100 m. Stredisko Kamenec (kolotoče, občerstvovacie a predajné stánky, diskotéky, živá hudba) 1 km.

Accommodation: Chata s max. kapacitou 8 ľudí. Ubytovanie je poskytnuté na jednom poschodí chaty, kde sú dve 4-lôžkové izby so spoločným WC, sprchovacím kútom, chladničkou, 2 TV a kuchynkou. Pred chatou je vonkajší krb (grilovanie, posedenie pri ohni). Parkovanie pred chatou. Chata je v prevádzke v mesiacoch 06-09.

Price: Celá sezóna: 6,50 EUR/os/noc, min. 2 osoby, min. 2 noci. Cena je konečná (obsahuje aj rekreačný poplatok, bielizeň aťd.).

Address: Chata Jana, Ing. Slavko Cogan, Medvedia hora 110, Kaluža

Notices: Ubytovanie je od roku 2018 mimo prevádzky.

Update: 1st September 2012   Number of beds: 8 Beds with access without barriers: 7

Recommend this accommodation:


Review of accommodation (Cottage Jana, Kaluža - Medvedia hora):

Do you have some experience with this accommodation?
Share it with others, please.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

 • 100 %
  Marcel W., Uherský Brod (12.08.2015 v 19.44)
  User stayed here from 06.08.2015 to 12.08.2015.
  Perfektní domluva i když na poslední chvíli domluvený pokoj s tv,balkon,venku krb na grilování, kuchyň společná s toaletou pro dva pokoje jsme měli jen pro sebe,na pláž kousek,prostě parádní dovolená za malé peníze.příště rádi přijedeme znovu.
  100 %100 %100 %100 %
 • Slavko Cogan, Ulič (15.05.2012 v 21.20)
  User stayed here from 01.01.2012 to 30.04.2012.
  Aby som predišiel kolízií rôznych skupín ubytovaných hostí s platnosťou od 16.5.2012 poskytujeme ubytovanie skupinám od 2 do 8 ľudí. Ubytovanie je poskytnuté na jednom poschodí chaty, kde sú 2 izby po 4 lôžka so spoločným WC, sprchovacím kútom, chladničkou, 2 x TV a kuchynkou. Najviac
 • Martina Ondrišová, Hlohovec (03.04.2012 v 21.19)
  Iba pre doplnenie môjho komentáru. Keďže sme až z Hlohovca, tak nám sa určite neoplatí ísť na Šíravu na otočku, či náhodou nie je nejaká chata voľná. Preto sme obvolali iné inzeráty, a iba nám povedali, že práve je sezóna a všetko majú obsadené mesiace dopredu. Inzerát som komentovala na žiadosť pánov od www.levneubytovani.net, ktorá mi prišla až teraz.
 • 100 %
  Slavko Cogan, Ulič 120 (03.04.2012 v 12.31)
  Reagujem na príspevok pani Ondrišovej z Hlohovca. O požiadavke, aby celá chata na 2 noci bola iba pre týchto dvoch hostí sme sa určite mesiac doipredu nedohodli, lebo to nemá žiadnu logiku, aby som blokoval 16 lôžok kvôli osobe, ktorú nepoznám. Teda problém vznikol až vtedy, ked sa pani dozvedela, že na chate, ktorá má 3 podlažia, 3 samostatné WC a 3 samostatné kúpelne nebude úplne sama, ale že tam budú ubytované ešte 2 osoby, ktoré si objednali 6 nocí. Podotýkam, že na takú požiadavku by som nikdy nepristúpil a ani do budúcna nemienim pristúpiť, nakoľko moje náklady na cestu, aby som im vydal prádlo a kluč od chaty, zapol teplu vodu a potom následne prišiel prebrať chatu od nich by boli väčšie ako moje príjmy. Z môjho pohľadu došlo ku nedorozumeniu a podotýkam, že som mal aj niekoľko prípadov, kedy mi očakávaní hostia neprišli a neriešil som to nijako. Túto rekreačnú chatu využívam pre svoju rodinu a známych a chcel som umožniť aj lacné ubytovanie pre turistov, ktorí si nemôžu dovoliť zaplatiť hotel, alebo nejaký penzión. Upozorňujem všetkých čitateľov, že už niekoľko rokov nie je žiadny problém si nájsť ubytovanie priamo na mieste, snáď je problém iba ked je tu zraz motorkárov alebo Rock Fest. Takže určite dotyčná pani, ktorú tak urazilo, že si nemohla za 13,00 Eur objednať celú chatu nebola ukrátená o to, žeby sa nemohla niekde zložiť počas svojej dovolenky na Šírave. Osobne sa čudujem ľuďom, ktorí po roku napíšu takýto nezmysel len aby niekomu poškodili. Opakujem pre všetkých potencionálnych záujemcov, že rezervácia celej chaty za 13,00 na 3 dni a 2 noci nie je možná. Dakujem za pochopenie.
 • 0 %
  Martina Ondrišová, Hlohovec (28.03.2012 v 10.43)
  V auguste 2011 som mala byť ubytovaná spolu s ďalšou osobou na tejto chate. S pánom majiteľom som sa dohodla na ubytovaní mesiac pred odjazdom, a tiež sme sa dohodli, že týždeň predtým mu zavolám aby sme sa dohodli ohľadom kľúčov a presnej hodiny príchodu. Mali sme jedinú podmienku a to takú, že chceme byť v chate sami, že tam nechceme nikoho cudzieho. Keď som sa ozvala povedal mi, že už si tam niekoho na ten dohodnutý termín nasťahoval. S tým sme samozrejme nesúhlasili a náš pobyt sa zrušil. Ešte by som pochopila, kebyže si tam nasťahoval väčšiu skupinu ľudí a tak by sa mu to viac oplatilo, ale nasťahoval si tam len dvoch ľudí. Jeho odôvodnenie, prečo to spravil bolo, že lebo som sa mu neozývala. Pritom ešte na začiatku sme sa dohodli, že to naisto platí a zavoláme si týždeň pred odchodom. Nemal ani toľko slušnosti aby nám to oznámil a aby sme mali dosť času nájsť si inú chatu. Tento prístup sa mi zdá úplne neprofesionálny a nevhodný. Nechcem nikomu uškodiť, ale dalo sa to riešiť aj inak. Napríklad ja by som kludne súhlasila aj s preddavkom.

Contacts (QR code)Localization of accommodation (Cottage Jana, Kaluža - Medvedia hora):

Mapa se načítá...
From:   To: Cottage Jana, Kaluža - Medvedia hora
Include toll roads: yesno
Street View se načítá...

C h o i c e
Main page - accom
Bohemia
Moravia
Slovakia
Ukraine
Poland
Hungary
Searching
Tips for trips
Accom in the world
Advertisement
About project
Contact

L a n g u a g e
česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
русская версия deutsche Version magyar verzió english version

L o g i n
Log in
New user

Q u a l i t y
Quality is our goal!
Did you find
some inaccuracy?
Inform the administrator

F a c e b o o k

I  c o - o p e r a t e  w i t h
Hiking.Sk

Duše Karpat

Another links

Design: Z. Reichl a R. Vystrčil