CheapAccom.net - The greatest catalogue of cheap accommodation in Czechia and Slovakia
Chcete reklamu na tomto místě?
cheap accommodation
Bohemia - accommodation Moravia - accommodation Slovakia - accommodationPrivate accommodation Ondrej, Liptovsky Mikulas

» » »

Attention: The advertisement is not actual! You are viewing a record from the archive.

The advertisement is here for historical reasons. Any information contained therein were valid at the date of the last update (see below). Contact details are hidden due to the protection of personal data. However, you can continue to use reviews.

0 % (2)Private accommodation Ondrej, Liptovsky Mikulas
Low Tatras / Western Tatras / Liptov / Tatralandia Show on the map
Location: V Liptovskom Mikuláši, pri ceste do Jasnej, 200 m od Kauflandu. V malej vzdialenosti: aquapark Tatralandia (3 km), Demänovská dolina (7 km) - Demänovské jaskyne, Chopok (Jasná) - lyžiarske trate, lanovky a vleky, možnosť horolezectva a horských túr. V okruhu 1 km 3 reštaurácie.

Accommodation: Privát pre 8 osôb, zvlášť vhodný pre rodiny s deťmi. Dve izby s TV, každá pre 3 osoby s možnosťou prístelky. 2 kúpeľne so sprchou WC a umývadlom. Kompletne vybavená kuchyňa so sporárkom, chladničkou, mikrovlnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou. Miestnosť s PC pripojenom na Internet, WiFi pripojenie. Možnosť pobytu v záhrade (záhradné sedenie, gril, hojdačka a trampolina). K dispozícii sú spoločenské stolové hry. Parkovanie pre 2 autá v uzavretom dvore.

Price: Leto (26.6.-30.8.) a zima (8.1.-31.3.): 2-3 osoby v izbe 12 EUR/os/noc, 4 osoby 11 EUR/os/noc, dieťa 3-12 rokov 10 EUR/noc, min. 3 noci. Zľavy na skipasy do Jasnej (napr. cca 25 % na 6-dňový). Mimosezóna: možnosť zľavy. Silvester (20.12.-7.1.): 2-3 osoby 16 EUR/os/noc, 4 osoby 15 EUR/os/noc, min. 4 noci. Rekreačný poplatok 1 EUR/os/noc. Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma.

Address: Privát Ondrej (ubytovanie v súkromí Ondrej), Ondrej Bobula, ALAMED, s.r.o., Demänovská cesta 67, 031 01 Liptovský Mikuláš. Kontaktná osoba: Alena Bobulová.

Notices: Ubytovanie je od roku 2018 mimo prevádzky.

Update: 2nd December 2017   Number of beds: 8 Beds with access without barriers: ?

Recommend this accommodation:


Review of accommodation (Private accommodation Ondrej, Liptovsky Mikulas):

Do you have some experience with this accommodation?
Share it with others, please.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

  • Alena Bobulová, Lipt. Mikuláš (19.08.2012 v 07.25)
    Je mi ľúto, že bola pani Klimková nespokojná v našom ubytovacom zariadení. Pri prvom e-maili som si myslela, že pride pani Klimkova s manželom a 2 detmi.Cena dospelý 9€ dieta 7 ročne 7 € a 4 ročné 4 €v cene bol aj ubytovací poplatok pre mesto L.Mikuláš Preto som jej navrhala ubytovanie v 1 izbe. No neskôr som prisla na to , že vlastne pridu 2 rodiny, a tak som jej ponúkla či nechcú bývat v 2 izbách - tým by bolo cele naše ubytovacie zariadenie len pre nich, nakolko sú izby len pre 4 osoby.Kedze tam boli 4 deti /jedno 4 a tri 5-7 ročné napísala som jej i tú možnosť, že tam pridáme prístelok, ale upozornila som ju, že budú mať stiesnené pomery. Odpovedala mi, že radšej budú v 1 izbe.Cena za ubytovanie bola 36 € pre všetkých aj s turistickým poplatkom./jedno dieťa bolo zadarmo/ Keď prišli k nám okolo 21. hod., vo vedľajšej izbe už bola ubytovaná matka s 2 dospelými deťmi, naozaj neviem čo si varili na večeru a tiež či nemali nejaký príbor na izbe.Ubytovacie zariadenie opustili na druhý deň po 16. hodine, napriek upozorneniu ,že ak sú nespokojní je potrebné ubytovacie zariadenie opustiť do 12. hodiny. V záhrade je kryté záhradné sedenie pre minim 8 ludí, hojdačka pre dieťa do 3 rokov, hojdačka pre 3 osoby a trampolína s nosnosťou do 80 kg.
  • 0 %
    Lucie Klímková, Ostrava (16.08.2012 v 10.30)
    User stayed here from 06.08.2012 to 07.08.2012.
    V tomto privátě jsme si rezervovali ubytování pro 6 osob a bylo nám řečeno, že můžeme s kamarádkou a našimi dětmi pobýt v jednom pokoji, což jsme brali jako plus. Bohužel jsme po příjezdu zjístili, že rezervovaný pokoj je tak malý, že po nanošení zavazadel jsme doslova neměli kudy chodit a má pouze 2 postele a zbylé 3 jsou přistýlky(rozkládací gauč a pérové lehátko), já jsem měla sice spát s dětmi, ale tím pádem jsem neměla k dispozici ani polštář ani peřinu. Zaplatit si majitel ovšem nechal za osob 6. V kuchyni neidentifikovatelný nepříjemný zápach a lednice příliš malá než aby se do poloviny vtěsnalo 6 osob (s ohledem na další hosty). Židle k dispozici pouze 4 a lžičky pro děti pouze 3. Dokonce i děti byly nespokojené s prostředím vůbec (okolí domu nehezké) a hned ráno jsme doslova utekli hledat jiné ubytování. Majitel byl velmi nepříjemný po tomto zjíštění a třebaže jsme byli \"ubytováni\" asi 18h než jsme našli náhradní pokoj, vyžadoval platbu za 2 noci a 6 osob. Na památku si kamarádka odvezla bloklou krční páteř z proleželé přistýlky a obě rozhodně nemůžeme toto ubytování doporučit.

Contacts (QR code)Localization of accommodation (Private accommodation Ondrej, Liptovsky Mikulas):

Mapa se načítá...
From:   To: Private accommodation Ondrej, Liptovsky Mikulas
Include toll roads: yesno
Street View se načítá...

C h o i c e
Main page - accom
Bohemia
Moravia
Slovakia
Ukraine
Poland
Hungary
Searching
Tips for trips
Accom in the world
Advertisement
About project
Contact

L a n g u a g e
česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
русская версия deutsche Version magyar verzió english version

L o g i n
Log in
New user

Q u a l i t y
Quality is our goal!
Did you find
some inaccuracy?
Inform the administrator

F a c e b o o k

I  c o - o p e r a t e  w i t h
Hiking.Sk

Duše Karpat

Another links

Design: Z. Reichl a R. Vystrčil